شمارش معکوس برای ورود لوکس‌ترین خودروی وارداتی به بازار / عکس

شمارش معکوس برای ورود لوکس‌ترین خودروی وارداتی به بازار / عکس

هونگچی H۵ یکی از پر سر و صداترین خودروهای وارداتی بازار ایران محسوب شده و توانسته توجه بسیاری را به سمت خود جلب کند.

شمارش معکوس برای ورود لوکس‌ترین خودروی وارداتی به بازار / عکس

امیرمسعود عابدین: بهمن موتور به تازگی با انتشار اعلامیه‌ای، نسبت به تاخیر در تحویل خودروهای وارداتی خود واکنش نشان داد. به گفته این خودروساز، محصولات وارداتی این شرکت مانند هونگچی H۵ که اکنون لقب لوکس‌ترین خودروی چینی و وارداتی بازار ایران را یدک می‌کشد، در اردیبهشت ماه سال جاری به مشتریان تحویل داده می‌شود. ۳ درصد جریمه تاخیر برای این خودروها در نظر گرفته شده است.

هونگچی H۵ همچنین در آخرین نمایشگاه خودروی تهران که در سال ۱۴۰۲ در شهر آفتاب برگزار شد، حضور داشت و جزو یکی از پر استقبال‌ترین خودروهای این رویداد شناخته شد.

البته به غیر از ویژگی‌های خود خودرو، وجود نام هونگچی در ابتدای اسم این محصول، به اعتبار آن بیشتر از قبل می‌افزاید. هونگچی شرکت خودروسازی چینی است که متعلق به گروه فاو بوده و به تولید خودروهای لوکس و خاص و با کیفیت مشهور است. جالب است بدانید که گروه خودروسازی فاو، قدیمی‌ترین خودروساز چین محسوب شده و از سال ۱۹۵۸ فعالیت خود را آغاز کرده است.

طراحی هونگچی H۵ در مجموع با پرستیژ، شیک و خاص است. در نمای جلویی شاهد همان سبک طراحی معمول در محصولات هونگچی هستیم. چراغ‌های باریک جلو در کنار جلوپنجره نسبتا بزرگ و ادوات کرومی، بیشترین خودنمایی را در این قسمت دارند. طراحی چراغ‌های جلو به سبک دو چراغ بوده و به بهترین شکل اجرا شده است.

دیدگاهتان را بنویسید