درخشش شگفت‌انگیز یک پرسپولیسی؛ توقف‌ناپذیر مثل هدیه زمستانی سرخ‌ها!

درخشش شگفت‌انگیز یک پرسپولیسی؛ توقف‌ناپذیر مثل هدیه زمستانی سرخ‌ها!

اوستون اورونوف در دیدار پرسپولیس برابر آلومینیوم اراک، با وجود حذف تیمش از رقابت های جام حذفی اما باز هم عملکرد درخشانی داشت.

درخشش شگفت‌انگیز یک پرسپولیسی؛ توقف‌ناپذیر مثل هدیه زمستانی سرخ‌ها!

به گزارش آوای مهران؛ در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی، جمعه‌شب پرسپولیس میهمان آلومینیوم اراک بود و پس از تساوی ۴-۴ در ۹۰ دقیقه و وقت اضافه، در ضربات پنالتی شکست خورد و وداع تلخی با جام حذفی داشت. یکی از نکات این بازی گلزنی و درخشش دوباره اوستون اورونوف، ستاره ازبکستانی پرسپولیس بود که در هفته‌های اخیر یکی از بهترین نفرات پرسپولیس بوده است؛ ستاره‌ای که خروج او از ترکیب پرسپولیس پیش از پایان مسابقه، روی عملکرد سرخ‌پوشان تاثیرگذار بود.

کارنامه درخشان اورونوف در پرسپولیس بنابر روایت فوتبال ۳۶۰، اوستون اورونوف یکی از خریدهای زمستانی پرسپولیس بود که پس از جام ملت‌های آسیا به این تیم پیوست. او که در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد درخشانی با لباس نوفباخور داشت، از زمان حضورش در پرسپولیس هم عالی ظاهر شده و جایگاه ثابتی در ترکیب اصلی این تیم به‌دست آورده است.

وینگر ازبکستانی سرخ‌ها در ۹ بازی لیگ برتر و جام حذفی برای این تیم به میدان رفته و ۳ بار گل زده است. او به جز دیدار با صنعت‌نفت آبادان، در دیگر بازی‌های خود از سایت «متریکا» نمره‌ای بالاتر از ۷ گرفته و به جز گلزنی، در روند بازی پرسپولیس هم تغییر محسوسی ایجاد کرده است. پرسپولیس در نیم‌فصل دوم با حضور اورونوف هرگز شکست نخورده و به جز بازی با استقلال، در دیگر دیدارها با ۳ امتیاز زمین مسابقه را ترک کرده است. حضور این ستاره ازبکستانی حتی باعث شده دقایق بازی سعید صادقی و وحید امیری، ۲ وینگر کلیدی پرسپولیس هم به شکل محسوسی کاهش پیدا کند و عملکرد او حتی در اوج‌گیری دوباره مهدی ترابی هم نقش مهمی ایفا کرده است.

حسرت بزرگ هواداران استقلال ستاره ازبکستانی در شرایطی راهی پرسپولیس شد که پیش از آن استقلال به صورت جدی پیگیر خرید او بود و حتی گفته می‌شد با این باشگاه به توافق نهایی هم دست پیدا کرده است. با این حال مشکلات داخلی استقلال و اختلافات کادرفنی و مدیریت باعث شد پرسپولیس بتواند اورونوف را از رقیب خود هایجک کند و یک ستاره تمام‌عیار به ترکیب این تیم اضافه شود. درخشش اورونوف در ماه‌های اخیر باعث شده هواداران استقلال هم بابت از دست دادن چنین بازیکنی حسرت بخورند و جای خالی بازیکنی در حد و اندازه او را احساس کنند.

دیدگاهتان را بنویسید