تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 34394
تاریخ انتشار : 20. بهمن 1396 - 11:36
یادواره شهدای محله فرخ آباد شهر مهران و گرامیداشت یاد و خاطره شهید معظم جعفر شیری در مسجد صاحب الزمان(عج) این محله برگزار شد.

به گزارش آوای مهران در این مراسم حجت الاسلام علیرضا خزایی ریاست عقیدتی سیاسی فرماندهی هنگ مرزی مهران گفت.امروز دشمنان با آشوب کشیدن و اغتشاش در جامعه به دنبال شکاف علیه ایران اسلامی هستند.

وی اظهار کرد: ملت ما یک ملت بصیر است و باید در مقابل دشمنان گرگ‌صفت ایستاد زیرا که اگر در مقابل دشمنان که نیرنگ دارد عقب نشینی کنیم ضربه خواهیم خورد.

وی افزود: نهضت انقلاب اسلامی ما به خاطر سلاح ایمان بود پیروز شد و این این سلاح ایمان باعث شد که استکبار و زورگویان به عقب کشانده شوند.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی هنگ مرزی مهران ادامه داد: ایمان و توکل به خدا رمز پیروزی رزمندگان در دفاع سال دفاع مقدس بود و اگر چنین حالتی را امروز داشته باشیم در همه زمینه ها پیروز خواهیم شد.

حجت الاسلام خزایی تاکید کرد :همیشه حق بر باطل پیروز است و شهدای ما از همه چیزشان گذشتند جانشان را فدا کردند و همان باعث شد حق علیه باطل پیروز شود.

وی تصریح کرد:درسی که از ایثار و شهادت شهدا می توانیم به دست آوریم همبستگی و اتحاد آنان است که باید همیشه داشته باشیم.

بر اساس این گزارش اجرای مداحی و بیان خاطره توسط برادر شهید شیری از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.محله فرخ آباد مهران 10 شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

انتهای پیام/

تصاویر بیشتر برای مطلب: 

نظر شما