تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28808
تاریخ انتشار : 5. تير 1396 - 10:57
با پایان ماه مبارک رمضان و فرارسیدن عید سعید فطر، مومنان خداجو و روزه دار شهرستان مهران در آیین عبادی نماز عید فطر شرکت کردند.

به گزارش آوای مهران، این مراسم معنوی امروز، با حضور پرشور و باشکوه گروه زیادی از مردم خداجوی مهران در بلوار کربلای یک این شهرستان اقامه شد.

شهروندان مهرانی همراه با اعضای خانواده خود همزمان با روز نخست ماه شوال، در صفوف منظم نماز عید فطر را اقامه کردند و یک ماه نیایش و عبادت به درگاه خدای سبحان را با نیایش فطر به پایان بردند.

مردم خداجو و ولایتمدار مهران ، در صفوف به هم پیوسته، نماز عید سعید فطر را به امامت حجت الاسلام حسینی منش امام جمعه موقت مهران اقامه کردند.

حجت الاسلام حسینی منش امام جمعه موقت مهران نیز در جمع نمازگزاران عید فطر با تبریک عید سعید فطر، از این روز بزرگ به عنوان تولدی دوباره نام برد و اظهار کرد: عید فطر تولدی دوباره است تا بامیثاقی دوباره همت خود رادرطبق اخلاص نهیم و بااتکاء به خداوند منان وعنایات خاصه حضرت ولی عصر(عج) به آینده درخشان وتابناک دست یابیم.

وی با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش در دیرالزور سوریه، اظهار کرد: اقدام سپاه پاسداران در حمله به مواضع داعش سریع،‌ حساب شده و قابل تمجید است.

امام جمعه موقت مهران افزود:این اقدام به جا و به موقع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، موجب قدرت‌نمایی نظام جمهوری اسلامی در برابر کشورهای منطقه شد.

حجت‌الاسلام حسینی منش افزود: این اقدام موجب شد تمام دشمنان اسلام و بدخواهان نظام به وحشت بیافتند.

وی گفت: تروریست‌ها که دست نشانده داعش هستند بدانند کسی که توطئه‌ای علیه نظام به راه می‌اندازد پاسخ او سریعا داده می‌شود تا عبرتی برای اغتشاشگران و کسانی که مخل امنیت نظام هستند، شود.

تصاویر بیشتر برای مطلب: 

نظر شما