نمایش 1 - 10 از 228
به نظر می رسد مفسدان سیاسی و اقتصادی با شراکت هم، کارتل های رسانه ای بزرگ تشکیل داده و بخش اعظم رکن ناظر دموکراسی را از حیز انتفاع ساقط کرده اند.
یادداشت؛
فرهاد نظریان سامانی
امروز این گله‌مندی از آمریکا از زبان تیم مذاکره کننده شنیده می شود و آقای ظریف عیناً سخنانی را به زبان جاری می سازد و مواضعی را اتخاذ می کند که پیش‌تر مورد تمسخر و حتی عصبانیت وی و معاونانش قرار می‌گرفت.
یادداشت مهمان؛
کیومرث اردانه
اگر از سپاه و نیروهای انقلابی خوشتان نمی آید ،حداقل منصف باشید.حداقل حرفهای دشمن شادکن نزنید.برج و بارو و حصارهای مملکت و نظام وانقلاب را تخریب نکنید.
یادداشت
جلال اگر با نفوذ است سهم مردم ایلام از نفت و گاز جدا می کرد!!!!جلال اگر جلال است دردهای مردم زجر کشیده ایلام در مجلس فریاد می زد نه درد چند سیاست باز خیانت کار و فتنه گر؟
یادداشت مدیر مسئول؛
سیدکاظم افضلی:
چند وقتی است که اصطلاح دوقطبی سازی در جامعه به بابی برای سوءاستفاده برخی سیاسیون دولت و به نقل محافلشان برای مظلوم نمایی تبدیل شده است.
یادداشت: رسول شکری نیا
رسول شکری نیا
سالگرد حمله ناجوانمردانه ناو وينسنس امريكا به مسافران مظلوم، بي‌دفاع و كودكان هواپيماي مسافربري جمهوري اسلامي ايران فرا رسيد و به همين بهانه هرسال ابعاد جديدي از اين جنايت هولناك، تعمدي و ضدانساني امريكايي‌ها عليه ملت ايران روشن مي‌شود.
حسن عسگری
تاريخ هرگز دهم تيرماه سال 1365 را فراموش نخواهد کرد زيرا در اين روز دلاوران صحنه نبرد در يک حمله قهرمانانه در عملياتي به‌نام «کربلای یک» در جبهه‌هاي جنوب حماسه آفريدند و مهران را از اسارت آزاد کردند.
یادداشت مدیر مسئول؛
سید کاظم افضلی
چند روزی از شعرخوانی مداح اهل بیت دکتر میثم مطیعی می گذرد اما همچنان شاهد هجمه انتقادات به سوی وی هستیم.
یادداشت؛
عباس خزلی
حدود 25 مدير و دست اندرکار دولتي در استان توسط دستگاههای نظارتی به دستگاه قضایی همراه با مدارک معرفی،شده اند.
یادداشت
عباس خزلی
جناب استاندار اکنون که انتخابات به پایان رسیده و نیروهای انقلابی با آرامش تمام نتیجه آن را با جان و دل پذیرفته اند، جنابعالی بعنوان استاندار که بايد در ايجاد وحدت تلاش کند دنبال چه برنامه ای هستید.

صفحه‌ها