نمایش 1 - 10 از 264
درابتدای سخن به ریشه ومعنای انقلاب می پردازیم.انقلاب درلغت دگرگون شدن،تغییروتحول است ودراصطلاح رایج تغییرات اساسی وبنیادین درتمام نهادهاوجایگزینی سازمان نوین ومطلوب درچهارچوب اهداف وآرمانهای خاص است.
یادداشت حسین شریعتمداری
آیا برای مسئولان کشورمان نگران‌کننده نیست که بازار ۸۰ میلیونی ایران را به بهای نابودی صنایع داخلی و بیکار شدن انبوهی از مردم در اختیار دولت کره‌جنوبی و شرکتی نظیر سامسونگ قرار دهیم و در همان حال شاهد برخورد تحقیر‌آمیز همین بی‌سر و پاهای بی‌شخصیت به مردم شریف این مرز و بوم باشیم؟!
یادداشت
دولت و مجلس با چه‌انگیزه و در پی کدام منظور و مقصود به کنوانسیون پالرمو که نه تنها با نص‌صریح قانون اساسی در تضاد آشکار است، بلکه امنیت و استقلال کشور را نیز به تاراج می‌گذارد، تن داده‌اند؟!
به بهانه شهادت 11 مرد اطلاعات تیپ امیر المومنین(ع) ایلام؛
حسن عسگری
دفاع مقدس فاصله خاک تا افلاک و کویر تا بهشت، یک میدان مین بود. خاکریزها، بوی بهشتِ مردانی را گرفته بود که سر به سر، تن به مرگ می سپردند تا مبادا وجبی از کیان دین و وطن، به دست کفتاران حریص و متجاوز بیفتد.
یادداشت؛
سجاد رئوفی
آری قطار انقلاب همچنان پیوسته و با قدرت بر ریل ولایت پیش می رود و مردم این دیار بر عهدی که بستند و با نه ای عمیق به شرق و غرب با هم هستند.
یادداشت
فتنه گران وامانده بدانند این درخت را نمی‌توان خشکاند و نمی‌توان از تحرک و رشد بازداشت.
ان العهدکان عنه مسولا...هماناازعهدالهی سوال میکنند.درقرآن وروایات،امامت عهدی الهی وموردسوال قرارخواهدگرفت وانسانها نمی توانندازآن بی توجه عبورکنند.
یادداشت
در نهم دیماه 88ودرفصل نزج گرفتن فتنهای پنهان وعفونتهای چرکین خیانت،جانهای قشنگی به قربانگاه رفت تا نهنگ فتنه درکام خفت گرفتار آید.
یادداشت؛
مردم حدود هزار کیلومتر طی می کنند که شما را از نزدیک ببینند، افتخار نمی دهید، اینان همان آدم هایی هستند که برای رای درب تک تک خانه هایشان را زدید و با التماس از آنها رای گرفتید.
حفظ این واجب الهی اطاعت از اوست و اطاعت از او حقی است که بر بندگان نهاده است و هر انسان باورمندی باید تعبدا و نه فقط به خاطر مصالح عمومی و... این حق و حد الهی را ادا کند.

صفحه‌ها