تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 33005
تاریخ انتشار: 1. دى 1396 - 9:51
مردم حدود هزار کیلومتر طی می کنند که شما را از نزدیک ببینند، افتخار نمی دهید، اینان همان آدم هایی هستند که برای رای درب تک تک خانه هایشان را زدید و با التماس از آنها رای گرفتید.

عباس خزلی:: جناب دکتر مردم ایران فراموشکار نیستند و به خوبی می دانند روزیکه به خیابان ها آمدند و تظاهرات کردند، برای چی و با چه هدفی آمدند؛ مردم ایران برای از بین بردن اشرافی گری و برچیده شدن بساط شاهزادگان جان شیرین خود را مقابل گلوله دژخیمان پهلوی گذاشتند که فرزندانشان هرگز شاهد ارباب و رعیتی نباشند و دچار مشکلات پدران خود که توسط اربابان ومدیران وقت شده بودند نباشند.

جناب دکتر میرزایی هرگز مردم استان فراموش نکرده و از یاد نبرده اند که چندسال گذشته جوانی به نام جلال میرزایی درب خانه هایشان را به صدا درمی آورد که اگر به من رای دهید و نماینده شوم چنین و چنان خواهم کرد و نماینده باید خادم ملت باشد؛ مردم شریف و مهربان ایلام هم پذیرفتند و شما را راهی خانه ملت کردند ولی به همه چیز پشت پا زدید.

منش و رفتار شاهزاده ها را انتخاب کردید، تلفن ها را پاسخ نمی دهید، اگر هم از هزار تماس یکی را پاسخ دهید، بیماری خودتان را بهانه می کنید؛ اگر بیمار بودید و توان نداشتید چرا به عرصه انتخابات آمدید؟ هر وقت که بخواهید به ایلام سفرکنید و برگردید، بدرقه و استقبالت حتما باید چندین ماشین شاسی بلند باشد مردم حدود هزار کیلومتر طی می کنند که شما را از نزدیک ببینند، افتخار نمی دهید، اینان همان آدم هایی هستند که برای رای درب تک تک خانه هایشان را زدید و با التماس از آنها رای گرفتید، این ها ولی نعمتان جنابعالی هستند که اکنون افتخار دیدار را نصیبشان نمی کنید! 

مطلب کوتاه یکی از سایت‌هایی استان مبنی بر به حضور نپذیرفتن مردم توسط جنابعالی آن هم در تهران موجی از نگرانی و شاید هم تنفر سراسر مردم استان را فرا گرفته است هر چند که دور آینده جنابعالی وضعیت خود را می دانید و به عرصه انتخابات نخواهید آمد ولی کاش می آمدید تا هم شعارهایتان را می دیدیم و هم رای مردم که به شما می دادند را شمارش می کردیم. 

 

انتهای پیام/


نظر شما