تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 35016
تاریخ انتشار: 6. مارس 2018 - 7:12
مدیر حوزه علمیه ایوان از آغاز پذیرش دانشجودر حوزه علمیه برادران خبر داد.

به گزارش  آوای مهران به نقل از جویزر، حجت الاسلام "محمد حسن فریادی"؛ مدیر حوزه علمیه شهرستان ایوان با بیان اینکه هدف از تحصیل در حوزه علمیه، بسیار مقدس و دارای ارزش بالا است،اظهارکرد: برای رسیدن به این جایگاه مهم باید با تهذیب نفس و تقویت اعتقادات حقایق دین و معارف اهل بیت(ع) را به درستی درک کرده و به دیگران  آموخت.

مدیر حوزه علمیه ایوان با بیان اینکه  طلاب در تربیت جامعه نقش کلیدی و در فراگیری آموزه های دینی، اهتمام جدی دارند؛گفت: به همین دلیل حوزه های علمیه همواره مورد هدف دشمنان اسلام و انقلاب است و بر همین اساس باید هوشیارانه در برابر این توطئه دشمنان ایستادگی کرد.

وی بااشاره به اینکه ثبت نام حوزه علمیه اغاز شده است وتا 17فروردین ماه سال آینده ادامه دارد افزود: یکی از مهم ترین فرصت های موجود در حوزه های علمیه، تربیت نیروهای کارآمد و به روز جهت ترویج و ارتقای فرهنگ دینی در جامعه است، به همین دلیل در حال حاضر   200 طلبه خواهر و برادر در 6پایه  مشغول به تحصیل هستندکه از این لحاظ شهرستان  رتبه خوبی را در سطح استان برخوردار است.

حجت الاسلام فریادی ادامه داد: مدرسینی که در حوزه های علمیه شهرستان مشغول به تدریس هستند اکثرا بومی استان می باشد وخوشبختانه از سطح علمی بالاییبرخوردار می باشند.

حجت الاسلام فریادی به هدف از تربیت طلاب اشاره کرد و ادامه داد: هدف  این است که طلاب در بین عموم  مردم باشند و زمینه ساز کار فرهنگی در سطح جامعه باشند لازم وضروری است که کاربیشتری روی طلاب صورت بگیرد چرا که  در اینده خود برگزار کننده مراسمات و نماز جماعات هستند و خوشبختانه شهرستان از این حیث قوی می باشدواز وضعیت خوبی برخوردار می باشد.

 

 

انتهای پیام/


نظر شما