تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 34869
تاریخ انتشار: 28. فوریه 2018 - 8:13
استاندار ایلام گفت: اعتبار لازم جهت مبارزه با ریزگردها در استان تخصیص یافته است.

به گزارش آوای مهران از ايلام بيدار ، "قاسم سلیمانی"، استاندار ایلام در جریان پیگیری اعتبارات طرح های استان ایلام در سازمان برنامه و بودجه  اظهار داشت: نقدینگی بند ز تبصره ۵ قانون بودجه (۳ درصد سهم نفت و گاز) در سفر مسئولان استان ایلام به سازمان برنامه و بودجه پیگیری شد.

وی با اشاره به پیگیری تسهیلات و تخصیص اعتبارات خسارات زلزله، گفت: اعتبار لازم جهت مبارزه با ریزگردها در استان تخصیص یافته است.

سلیمانی دشتکی از مساعدت به اجرای پروژه ایستگاه پمپاژ آب سیمره به اراضی دشت سیروان خبر داد و گفت: برای توسعه و ایجاد زیرساخت های پارک بلوط نیز مساعدت خوبی در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به پیگیری تخصیص اعتبار جهت بهسازی و آسفالت مسیر ارتباطی دهستان زردلان، گفت:  تخصیص اعتبار بیشتر جهت تسریع در تکمیل تونلکبیرکوه نیز دستور کار قرار گرفته است.

استاندار ایلام با اشاره به مساعدت به دانشکده های فنی دختران و پسران ایلام، از تزریق اعتبار برای تکمیل بیمارستان ۳۷۶ تختخوابی ایلام خبر داد.

وی با اشاره به پیگیری اتصال ایلام به  شبکه ریلی کشور، از تکمیل کانال اصلی فکه-دشت عباس خبر داد و گفت: معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور قول دادند به همراه جمعی از مدیران سازمان جهت بررسی مشکلات استان در حوزه کاری خود به ایلام سفر کنند.

 

انتهای پیام/


نظر شما