تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 34523
تاریخ انتشار: 14. فوریه 2018 - 5:51
رییس مجمع نمایندگان استان ایلام در مجلس خبر داد؛
افزایش چهار برابری اعتبارات اتصال به شبکه راه آهن استان ایلام
رییس مجمع نمایندگان استان ایلام گفت: اعتبار اتصال ایلام به شبکه راه آهن کشور از 20 میلیارد ریال به 81 میلیارد و 750 میلیون ریال افزایش پیدا کرده است.

به گزارش آوای مهران از  ايلام بيدار ،شادمهر کاظم زاده" رییس مجمع نمایندگان استان ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت : اعتبار اتصال ایلام به شبکه راه آهن کشور از 20 میلیارد ریال به 81 میلیارد و 750 میلیون ریال افزایش پیدا کرده است.

 

وی با تاکید بر اهمیت و ضرورت وجود راه آهن برای استان ایلام گفت: صنعت حمل و نقل است که می تواند ره‌آورد توسعه برای استان ایلام در ابعاد مختلف باشد.

 

کاظم زاده افزود: توسعه برای رشد و نشان دادن تاثیرات خود نیازمند زیرساخت ها و بسترسازی های مناسبی است که از بدیهی‌ترین آن ها داشتن راه های مواصلاتی ایمن است.

 

رییس مجمع نمایندگان استان ایلام در مجلس  در ادامه تصریح کرد: اگر چه در گذشته نیز به اهمیت احداث بزرگراه و اتصال به شبکه ریلی کشور برای این استان وعده‌هایی داده شده بود اما پس از استقبال عظیم مردم از مرز مهران برای زیارت اربعین بود که لزوم انجام این اقدامات بیش از پیش احساس شد، در بودجه 97 اعتبار مرحله اول برای آن مصوب که گامی مهم در جهت عملی طرح می باشد.

 

انتهای پیام/ا


نظر شما