تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 34383
تاریخ انتشار: 19. بهمن 1396 - 16:02
نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: به حمدالله در طول این ۴۰ سال مردم با استقامت و پایداری تکیه به ارزشهای دینی پیروی از رهبری این انقلاب را از همه خطرها حفظ کردند.

به گزارش آوای مهران حجت الاسلام و المسلمین محمد تقی لطفی نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام در مراسم میمهانی لاله ها که در صالح آباد برگزار شد گفت: امروز به اذعان تحلیلگران سیاسی شرق و غرب نظام اسلامی از یک اقتدار مثال زدنی  برخوردار است گرچه تبلیغات رسانه ای استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل را در اذهان عمومی القا می کنند که نظام اسلامی به اهدافش نرسیده است.

وی اظهار کرد: الان  رسانه های دنیا رسانه‌های صهیونیست بین الملل استکبار جهانی آتش تهیه دیدند که مردم از نظام ناراحتند.تمام رسانه‌ها را بسیج کردند مردم را از شرکت در راهپیمایی باز دارند اما موفق نمی شوند.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام افزود: الان  رسانه های دنیا، رسانه‌های صهیونیست بین الملل استکبار جهانی آتش تهیه دیدند که مردم از نظام ناراحتند و همه رسانه‌ها را بسیج کردند مردم را از شرکت در راهپیمایی باز دارند البته موفق نمی شوند.

حجت الاسلام و المسلمین لطفی تاکید کرد: ۴۰ سال است تبلیغات این ها و تیری که اینها رها کردند به سنگ خورده.ملت آگاه ملت بیدار و هوشیار همیشه زمان شناسند، دشمن شناسند و هر وقتی دیدند دشمن قصد سو دارند همه می آیند.

وی ادامه داد: مبدا همه ارزشهای انقلاب دستاوردهای بزرگ انقلاب اقتدار ما عزت ما در ۲۲ بهمن رقم خورد و خدا امضا کرد لذا حضور در این راهپیمایی همانطور که رهبر فرزانه انقلاب امروز در جمع فرماندهان و افسران ارشد نیرو هوایی فرمودند ملت ایران به رغم همه سختی هایی که دیدند برای پاسخ کوبنده به دشمنان حضور پررنگی دارند.

امام جمعه ایلام تصریح کرد: وظیفه همه ما حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن است یوم‌الله ۲۲ بهمن که یوم الله است پیام هر شهید این است که ۲۲ بهمن را گرامی بداریم.

وی اضافه کرد: شهید ماندگار زنده است حرف می‌زنند.اگر خدای نخواسته بیراهه رفتیم از رهبری نظام فاصله گرفتیم بدانید شهدا نهیب می زنند تشر می زنند به هوش باشید.


نظر شما