تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 34363
تاریخ انتشار: 18. بهمن 1396 - 12:59
همایش هم اندیشی سران ایلات و طوایف و معتمدین در دفتر امام جمعه مهران برگزار شد.

به گزارش آوای مهران ، در این نشست حجت الاسلام زمانی موسوی امام جمعه مهران گفت: هر جا مردم نتوانستند درست تحلیل کنند، آن‌جا نقطه‌ی خطرناکی است.

وی اظهار کرد:مردم که ائمه اطهار را مورد قبول دارند اما اگر تحلیلی درستی از سیاست نداشته باشند آن‌جا جایی است که ممکن است دشمن ضربه را وارد کند.

امام جمعه مهران ادامه داد: در این مقطع تاریخی نیز که حجم دشمنی­‌ها علیه نظام اسلامی بیشتر و پیچیده‌تر شده است، کسب تحلیل و قدرت سیاسی اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده است.

وی همچنین گفت: دشمن برای فریب دشمن از حربه های مختلفی دامن میزند از جمله کشف حجاب که باید دیدگاه مردم در این مورد روشن تر شود.

حجت الاسلام موسوی تاکید کرد: علی رغم توصیه ها مقام معظم رهبری در خصوص دشمن شناسی عده ای دشمن را توهم می دانستند اما دیدیم که واقعیت است و خیلی از روابط پشت پرده آمریکا و آل سعود علیه ملت ما نمایاین شد.

امام جمعه مهران بر بصیرت افزایی نخبگان تاکید کرد و ادامه داد: باید اطرافیان و نخبگان خود را از توطئه های دشمنان آگاه سازیم تا آسیبی به مملکت وارد نشود.

سرهنگ روح الله جاویدان فرمانده سپاه ناحیه مهران نیز در این نششست گفت: سران طوایف،معتمدین و هیات امنای مساجد در راستای تجدید میثاق با ولایت و آرمان های انقلاب اسلامی با امام جمعه مهران دیدار کردند.

وی هدف از برگزاری نشست معتمدین را امید بخشی و آگاهی دهی و بصیرت افزایی به آحاد مختلف مردم عنوان کرد.

فرمانده سپاه ناحیه مهران با بیان اینکه ایران در جامعه بین الملل در عرصه های مختلف بعنوان ابرقدرت محسوب می شود گفت:یکی از ستون های اصلی و محکم انقلاب اسلامی مردم هستند که پشت ولایت و انقلاب اسلامی ایستاده اند.

انتهای پیام/

تصاویر بیشتر برای مطلب: 

نظر شما