تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 34341
تاریخ انتشار: 17. بهمن 1396 - 10:16
به منظور هماهنگی و برنامه ریزی هرچه مطلوبتر برگزاری یادواره شهدای گرانقدر عملیات والفجر پنج و ایل شوهان نشستی با حضور مسولان ادارات شهرستان مهران به ریاست فرماندار برگزار شد.

به گزارش آوای مهران ،مراد ناصری فرماندار مهران در این نشست گفت: برگزاری  و اجرای این یادواره ها در شهرستان آغاز شده و این کمترین کاری است که در مقابل ایثارگریها و فداکاریهای شهدا می توان انجام داد.

وی اظهار کرد: شهدا با تقدیم جان خود به این انقلاب و کشور امنیت و آرامش عطا نمودند و امنیت پایدار امروز ما نتیجه جانفشانی و ایثار آنها می باشد.

 فرماندار مهران تصریح کرد:ضروری است مسئولین ادارات تمام توان و سعی خود را جهت هرچه باشکوه تر برگزار نمودن اینگونه مراسمات بکار گیرند.

ناصری افزود :مردم ایران اسلامی جهت برگزاری اینگونه مراسمات متولی امور می باشند و ما باید تمام توان خود را جهت کمک به مردم جهت برگزاری مراسمات بکار بگیریم.

سرهنگ روح الله جاویدان فرمانده سپاه ناحیه مهران نیز در این نشست گفت: زمان اجرای برنامه یادواره شهدای گرانقدر ایل شوهان روز جمعه 11 اسفندماه از ساعت 9 الی 11 صبح در محل سه راهی لشتر واقع در روستای چنگوله می باشد.

وی اظهار کرد: وسیله ایاب و ذهاب جهت شرکت در این مراسم روز جمعه در محل میدان امام خمینی (ره)فراهم شده است.

فرمانده سپاه ناحیه مهران افزود:این یادواره تنها یادواره شهدای شوهان نیست بلکه به تمامی شهدای هشت سال دفاع مقدس و بخصوص شهدای عملیات والفجر 5 اختصاص دارد.

وی افزود: ما هر چه داریم از شهداست و باید یاد و خاطره آنها را گرامی داشت.

انتهای پیام/


نظر شما