تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 34245
تاریخ انتشار: 13. بهمن 1396 - 14:21
امام جمعه مهران بر دوری از کمیت گرایی به جای کیفیت گرایی در برنامه های بزرگداشت دهه فجر انقلاب تاکید کرد.

به گزارش آوای مهران حجت الاسلام روح الله زمانی موسوی امام جمعه مهران در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: دهه فجر فرصتی است برای بازگویی بیان کارها و خدماتی که دولت برای مردم ارائه داده است.

وی اظهار کرد: کارهای انجام شده بازگو شوند تا شبهاتی در ذهن مردم و جوانان ایجاد نشود که این نظام از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی برای مردم دستاوردی نداشته این انقلاب ناکارآمد بوده است.

خطیب جمعه مهران ادامه داد: امروز دشمنان به دنبال این هستند ما را به قهقرا ببرند ما را از زیر پرچم اسلام عقب برند و زیر پرچم استکبار و سلطنت طلب ها ببرند.

حجت الاسلام زمانی موسوی با تاکید بر کیفیت گرایی برنامه های دهه فجر گفت: برخی کارها در این برنامه های دهه فجر نباید گنجانده می شد زیرا که شان و منزلت دهه فجر نبود.

وی اظهار کرد: ارزش گذاری برخی کارها همچون تجهیز رستوان شخصی و آوردن آن در میان برنامه های دهه فجر که در آخر گفته شود فلان میلیارد تومان طرح در دهه فجر افتتاح و بهره برداری می شود منزلت دهه فجر را پایین می آورد.

امام جمعه مهران ادامه داد: ازدهه فجر سال گذشته تا الان کاری انجام نشده و با ارائه عمکرد کمی به دنبال افزایش آمارها و گزارش ها بودن که نباید اینگونه با مردم برخورد شود و این برخوردها در شأن و لیاقت مردم نیست.

خطیب جمعه مهران افزود: امروز عملکرد مسئولان زیر ذره بین مردم است و ممکن است صدای مردم به جایی نرسد اما بنده به عنوان زبان گویای مردم و در این نهاد مردمی منتسب به رهبری وظیفه خود میدانم مسایل را بیان کنم .

حجت الاسلام زمانی موسوی گفت: فرصت دیگری که در دهه فجر می باشد همانطور که رهبری فرمودند در سفارش به رییس جمهور که از اتاق های شیشه ای بیرون بیاید و خودتان را از اتاق‌های دربسته محبوس نکنید و در جمع مردم حضور پیدا کنید .

وی به دیدار استاندار ایلام از مهران و عدم اطلاع رسانی به وی نیز اشاره کرد و گفت: مسئولان باید در جمع مردم حضور داشته باشند استاندار ایلام در جمع مردم مهران دیروز حضور داشت اما بنده به عنوان امام جمعه شهرستان مهران از حضور ایشان مطلع  نبودم این درست نیست که با چراغ خاموش بیایند احتمالا ایراد از جایی دیگر است.

امام جمعه مهران معاهده پالرمو را از توطئه های استکبار دانست و گفت: معاهده پالرمو به دنبال این است که برد منطقه ای مان را مهار کند.

وی افزود: کنوانسیون پالرمو همچون یک مار خوش خط و خال می باشد و از روی کاغذ بسیار زیبا به نظر می رسد اما خطری است که به دنبال آسیب زدن به نظام است و باید مسئولان در این رابطه بیشتر توجه کنند.

انتهای پیام/


نظر شما