تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 34214
تاریخ انتشار: 12. بهمن 1396 - 12:34
استاندار ایلام در مراسم گلبانگ انقلاب مهران:
جمهوری اسلامی بر پایه مردم سالاری دینی ایجاد شد
استاندار ایلام گفت: جمهوری اسلامی بر پایه مردم سالاری دینی ایجاد شد و هرکاری بر اساس رای مردم انجام می شود.

به گزارش آوای مهران قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در مراسم گلبانگ انقلاب مهران گفت: مردم ایران اسلامی برای استقلال آزادی و جمهوری اسلامی قیام کردند که خود را از زیر سلطه استعمارگران نجات بدهند.

وی افزود: مردم آزادی خواستند تا بتوانند مسایل و مشکلات خود را بازگو کنند جهوری خواستند تا از زیر سلطه دشمنان رهایی پیدا کنند و بر پایه معنویت و اسلامیت حاکمیت اسلامی را بنا نهادند.

استاندار ایلام اظهار کرد: قیام ملت ایران با رهبری حضرت امام خمینی (ره) حکومتی را بر پایه اسلام و آرای مردم بنا نهاده شد.

سلیمانی دشتکی تاکید کرد: همه ما موظف هستیم حافظ خون شهدا باشیم و اشکالات را اصلاح کنیم.

وی تصریح کرد: اگر کسی خودسرانه حرکت کند خلاف انقلاب و منویات مردم و رهبری عمل کرده و باید اصلاح کنیم تا خدشه ای به نظام وارد نشود.

استاندار ایلام با بیان اینکه کارهای خوبی در زمینه جلوگیری از ریزگردها در استان شده است گفت: در سال 96 هزار هکتار مالچ پاشی در منطقه ابوغریب با هدف کاهش گردوغبار  و بیابان زدایی در به انجام میشود و برای سال آینده 1500 هکتار مالچ پاشی می شود.

وی ادامه داد: شهرستان مرزی مهران نقش اساسی در دفاع مقدس داشته و به دلیل موقعیت خاص خود کارهای خوبی از جمله توسعه راه های شریانی شده و در زمینه کشاورزی نیز آبی نمودن بخش عظیمی از زمینهای دیم این منطقه در دستور کار دولت است.

شایان ذکر است زنگ گلبانگ انقلاب امروز با حضور استاندار ایلام در دبیرستان ام البنین مهران نواخته شد.

تصاویر بیشتر برای مطلب: 

نظر شما