تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 34189
تاریخ انتشار: 1. فوریه 2018 - 7:03
نماینده ولی فقیه در استان در جمع مردم شهرک اسلامیه مهران :
دشمنان در هیچ زمانی بیخیال ملت ایران نشدند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: دشمنان در هیچ زمانی بیخیال ملت ایران نشدند و همه جور ه در تلاش برای تضعیف انقلاب ما هستند.

به گزارش خبرنگار آوای مهران، حجت الاسلام و المسلمین لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام  در جریان سفر خود به شهرک اسلامیه در مهران با تسلیت ایام فاطمیه  بر اهمیت برپایی نماز جماعت تاکید کرد. 

وی گفت: انسان در هر شرایطی باید نمازش را ترک نکند و نمازش را بر پا کند چرا که نماز انسان را از بلا ها بدور  می کند .

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به زندگی حضرت فاطمه (س) گفت حضرت فاطمه الگویی برای همه عالم است و ماباید تربیت فرزندانمان را از این الگو یاد بگیریم و فرزندانمان را تربیت اسلامی کنیم .

وی در ادامه با اشاره به فرا رسیدن دهه مبارک فجر اظهار کرد: دشمنان در هیچ زمانی بیخیال ملت ایران نشدند و همه جور ه در تلاش برای تضعیف انقلاب ما هستند و اگر انقلاب ما تا کنون هیچ کس نتوانسته ان را تضعیف کند توجه ائمه به این نظام اسلامی است

امام جمعه ایلام  اضافه کرد: مردم با بصیرت ما در ۴۰ سال گذشته امدند و به فرزند فاطمه س لبیک گفتند و در کنارش توانستند رژیم شاه را از بین بردند

حجت الاسلام لطفی در ادامه سخنان خود در جمع مردم شهرک اسلامیه با اشاره به اقدامات دشمن در بعد از انقلاب و شروع جنگ تحمیلی گفت در دوران دفاع مقدس تمام دولتهای ضد ایران جمع شدند تا این انقلاب را از بین ببرند اما باز هم با قدرت مردم ما در کنار رهبری تمام اقدامات انها را بر باد دادند و مردم ما با از خود گذشتگی و ایثار از انقلاب خود دفاع کردند و نگذاشتن ذره ای از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد .

وی افزود: دشمن اگر می دانست به راحتی  ذره ای  از خاک گشور را میتواند بگیرد ‌به  ایران حمله میکرد اما می داند ملت ایران ملتی نیستند تا از اعتقادات و خون شهدای که برای محکم کردن  این انقلاب فدا شده است به راحتی بگذرند و پای انقلاب و رهبری هستند و خواهند ماند .

حجت اسلام لطفی اضافه کرد : ما مشکلات اقصادی داریم ولی بیایم به چهل سال گذشته خود نگاه کنیم و ببینیم از کجا به کجا رسیده ایم  و جایگاه کشورمان را از چهل سال گذشته تا الان در دنیا را ارزیابی کنیم و اقتدار ایران و ایرانی را به خوبی حس کنیم .

وی با اشاره به اقدامات ریس جمهور امریکا علیه ایران گفت: امریکا دست به هر کاری برای تضعیف ایران می زند  ولی نتوانسته کاری انجام دهد .و این ادامه خواهد داشت ما باید بصیرت خود را روز به روز بیشتر کنیم تا دشمنان نتوانند به راحتی در بین ملت ما نفوذ کنند و کاری را انجام دهند که انقلاب و اقتدار ما را زیر سوال ببرند و اگر ما قدر و اقتدار و ملت با بصیرت  نداشته  بودیم هم مانند دیگر کشور ها امریکا به ما حمله کرده بود .امریکا این ملت و قدر را میبیند و جرات نمیکند نگاه چپ به خاک کشورمان داشته باشد .

وی در ادامه با اشاره به دستاورد های انقلاب گفت: از عنایات این انقلاب و رهبری مهار ابهای مرزی و زیر کشت بردن ۱۵ هزار از اراضی دیمی این دیار و خود این طرح میتواند موجب اشتغال و ابادانی  این شهر شود .

وی در پایان از اقدامات مردم شهرستان مهران در اربعین امسال تشکر کرد

نماینده ولی فقیه در استان نماز مغرب و عشا را در بین مردم شهرک اسلامیه اقامه کردند .


نظر شما