تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 33845
تاریخ انتشار: 29. دى 1396 - 14:17
امام جمعه موقت مهران در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: مسئولان پیگیر حقوق معوقه کارگران باشند و این معضل را حل کنند.

به گزارش آوای مهران ، حجت الاسلام حسینی منش امام جمعه موقت مهران در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: پرداخت حقوق کارگران از مطالبه مردم است و نباید در پرداخت حقوق معوقه کارگر سهل انگاری و بی تدبیری وجود داشته باشد.

وی افزود: همانطور که پیامبر صلی الله علیه می فرماید:مزد کارگر را قبل از خشک شدن عرقش بپردارید باید توجه ویژه ای به کارگران شود.

خطیب موقت نماز جمعه مهران تاکید کرد: برخی شرکتهای نفتی در منطقه وجود دارد که نسبت به کارگران بومی اجهاف می کنند و حقوق آنها را پرداخت نمی کنند.

حجت الاسلام حسینی منش ادامه داد: حقوق کارگران باید سریع پرداخت شود و نباید در پرداخت آن تأخیری صورت گیرد زیرا غالب این افراد نیازمند به آن مزد میباشند و بارها حقوق خود را مطالبه کردند اما کسی پاسخگو نبوده است.

امام جمعه موقت مهران در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با تسلیت جان باختن سرنشینان کشتی سانچی گفت: جان‌باختگان کشتی سانچی شهادت‌گونه جان خود را در مسیر خدمت به کشور از دست دادند.

وی افزود: مردم قدردان جان باختگان این حادثه هستند چرا که اینان همچون شهدا در سختی و ماه ها دوری از خانواده به اقتصاد کشور خدمت می کردند.

انتهای پیام/


نظر شما