تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 33707
تاریخ انتشار: 22. دى 1396 - 14:38
امام جمعه مهران گفت: آمریکا و عوامل دست نشانده اش در منطقه چون از ملت ایران هراس دارند به دنبال فتنه علیه نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

به گزارش آوای مهران حجت الاسلام زمانی موسوی امام جمعه مهران در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در دیدار به مردم قم گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری نیز اشاره کردند انقلاب اسلامی به دلیل ماهیت اسلامیش که داشته همواره مورد هجمه و حمله دشمنان بوده است.

وی اظهار کرد: دشمنان یک زمانی به صورت مستقیم وارد عمل میشدند و علیه نظام دسیسه می کردند اما اکنون با استفاده از مزدورانش در منطقه دست به توطئه علیه نظام می زند.

امام جمعه مهران تصریح کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی از اوائل انقلاب درصدد ضربه زدن به انقلاب بودند و همواره در تلاش هستند که انقلاب را دچار تخریب  و سقوط کنند.

خطیب جمعه مهران ادامه داد: یکی دیگر از اشارات مقام معظم رهبری در دیدار با مردم قم تفکیک بین معترضین با متعرضین به توامیس مردمی بود و باید به خوبی بین این دو دسته تفکیک قرار داد کسانی که برای احقاق حقوق خود تجمع کردند و عده ای که به جان و مال مردم تعرض کردند.

حجت الاسلام زمانی موسوی به سالروز رحلت مرحوم هاشمی رفسنجانی اشاره کرد و افزود: مرحوم هاشمی رفسنجانی از شخصیتهای برجسته نظام بود که وفاداری خود را به رهبری و انقلاب نشان داد و شخصیت وی با نام رهبری گره خورده بود.

وی اظهار کرد: هاشمی رفسنجانی در دفاع از ولایت کوتاهی نداشت و مسیر زندگی ایشان دفاع از رهبری بود.

امام جمعه مهران با اشاره به فرارسیدن ۲۷ دی و شهادت نواب صفوی و یارانش یادآور شد: این انسان های شجاع و با ایمان به استقبال شهادت رفتند و به برکت خون این شهدا انقلاب اسلامی مسیر اصلی خودش را پیدا کرد .

وی با اشاره به مسایل شهرستان مهران گران بودن تعرفه برق را از مشکلات مردم این منطقه برشمرد و از مسئولان خواست تا در این زمینه چاره اندیشی کنند.

حجت الاسلام زمانی موسوی به ایجاد گردشگری فرهنگی در این شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به تردد زائران نیاز است تا مسئولان نسبت به معرفی پتانسیل های منطقه همچون امام زاده سید حسن (ع) و نیز گردشگری دفاع مقدم اهتمام ویژه ای را بعمل آورند.


نظر شما