تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 33634
تاریخ انتشار: 10. ژانویه 2018 - 15:10
نماینده ولی فقیه استان ایلام در جمع دانش آموزان مهرانی
دشمنان انقلاب اسلامی از اقتدار ملت ایران هراس دارند
نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه ایلام گفت: اقتدار و قدرت ملت ایران باعت دشمن هراسی و خشم آنها شده است.

به گزارش آوای مهران ، حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی لطفی نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه ایلام در جمع دانش آموزان دبیرستان بنت الهدی مهران گفت: همین هراس و خشم دشمنان باعث شده تا آنچه در توان دارند علیه ملت ایران اسلامی توطئه کنند.

وی اظهار کرد: در اجتماعات اخیر مردم نسبت به وضعیت اقتصادی کشور انتقاد داشتند اما عده ای آشوبگر از این اعتراضات به حق مردم سواستفاده کردند و نا آرامی هایی به وجود آوردند که مردم ولایتمدار دربرابر فتنه گران ایستادند.

امام جمعه ایلام افزود: دو امر مهمی که دانش آموزان باید به ان توجه کنند یکی تقوا و دیگری تعلیم دانش است که باید در کنار فراگیری علم و دانش به تقوا نیز توجه داشته که خوشبختانه در استان ایلام به خوبی به آن پرداخته شده است.

نماینده ولی فقیه استان ایلام به آیات و روایاتی پیرامون منزلت نماز نیز اشاره کرد و گفت:یکی از رایض مهم اسلام نماز است که در لسان پیامبر اعظم (ص) به عنوان عمود دین یاد شده است.

وی افزود: در قران کریم نیز بیش از 30 بار کلمه صلاه به عنوان مختلف یاد شده و اعمال نیک انسان نیز با نماز سنجیده می شود.

حجت الاسلام والمسلمین لطفی تاکید کرد: هیچ عبادتی اندازه نماز انسان را به خدا نزدیک نمیکند و یکی از عوامل انسان ساز و سد مقابل با لغزشهای جامعه برپایی نماز است.

تصاویر بیشتر برای مطلب: 

نظر شما