تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 33569
تاریخ انتشار: 18. دى 1396 - 5:42
رییس دامپزشکی ایوان خبر داد؛
ساماندهی 80 مرکز غیرمجار عرضه گوشت در ایوان
رییس اداره دامپزشکی ایوان از ساماندهی 80مرکز عرضه کشتار دام و طیور در شهرستان ایوان خبر داد.

به گزارش  آوای مهران به نقل از جویزر؛"فارس جناغ"؛ رییس اداره دامپزشکی شهرستان ایوان، در گفتگو با خبر نگار ما اظهار کرد : در راستای مقابله با کشتار غیر مجاز دام و طیور در سطح شهرستان ایوان برنامه ریزی ها و جلسات لازم با مسئولان زیر بط در سطح شهرستان  صورت گرفت.

جناغ گفت : این طرح به صورت هماهنگ از امروز 1396/09/25در سطح استان  اجرا خواهد گردید بالطبع  در شهرستان ایوان نیز  با همکاری شبکه بهداشت،نیروی انتظامی محیط زیست این طرح  اجرایی شد.

وی افزود:با توجه به اینکه نظارت دقیق بر قصابی های داخل شهر صورت می گیرد ما شاهد کشتار غیر مجاز دام در سطح شهر ایوان نیستیم اما در طول خط مسیر سراب به سمت زرنه تعداد20قصابی فعالیت دارند که اخطاریه لازم را مبنی بررعایت کردن موازین بهداشتی به انان صورت گرفت که خوشبختانه در حال حاضر این تعداد ساماندهی شدند و کشتار آنان زیر نظر دامپزشکی وکشتارگاه صورت می گیرد.

وی بیان کرد: درراستای جلوگیری از کشتار طیور زنده در سطح شهر ایوان نیز اقدامات خوبی انجام شده است ،بازرسی های مکرری که توسط اکیپ دامپزشکی صورت می کیرد اجازه هیچ گونه کشتاری را نحواهند داد.

جناغ ادامه داد:تاکنئن همکاری خوبی بین مراکز عرضه کشتار طیور با دامپزشکی صورت گرفته است به طوری که در حال حاضر تعداد60مرکز عرضه کشتار طیور ساماندهی شده اند .

جناغ در پایان گفت:سلامت مردم از اولویت اصلی مسئولان  است بنابراین با کسانی که بخواهند این مقوله را با تهدید مواجه سازند برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/


نظر شما