تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 33568
تاریخ انتشار: 7. ژانویه 2018 - 7:02
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهران گفت: مرزنشینان مهرانی تا پایان اسفند 96 سال جاری می‌توانند نسبت به ثبت نام کارت الکترونیکی خود از طریق مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت اقدام کنند.

فرزاد مرادی رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهران در گفتگو اختصاصی با آوای مهران گفت: به استناد به نامه شماره 15570/122 سازمان صنعت، معدن و تجارت استان منضم به نامه 223586/60 دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت ایران ، مرزنشینان مهرانی تا پایان اسفند 96 سال جاری می‌توانند نسبت به ثبت نام کارت الکترونیکی خود از طریق مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت اقدام کنند.

وي افزود: تمامی مرزنشینانی که نسبت به ثبت نام کارت الکترونیکی مرزنشینان حداکثر تا پایان امسال اقدام نکرده باشند بعد از تاریخ مذکور فاقد سهمیه ارزی خواهند بود و از مزایای آن برخوردار نمی‌شوند.

مرادی اظهار کرد: مهلت ثبت نام کارت الکترونیکی مرزنشینان مهرانی پایان آذر ماه سال جاری تعیین شده بود که در راستای فرصت سازی برای متقاضیانی که به هر دلیل موفق به تکمیل پرونده نشده بودند این زمان تا آخر سال 96 تمدید شد.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهران اضافه کرد: کارت الکترونیکی مرزنشینان مهرانی فقط تا پایان اسفند ماه سال جاری فرصت دارند تا برای تکمیل پرونده های ثبت نام شده و دارای نقص به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.

وی همچنین گفت:دارندگان کارت الکترونیکی مرزنشینان حق واگذاری کارت خود به اشخاص دیگر برای استفاده از مزایای آن را ندارند.

انتهای پیام/


نظر شما