تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 33451
تاریخ انتشار: 3. ژانویه 2018 - 12:13
مردم شهید پرور شهرستان مرزی مهران امروز با برپایی راهپیمایی ، ضمن محکومیت اقدامات خصمانه و هنجارشکنانه آشوبگران، خشم و انزجار خود از این تحرکات عداوت‌آمیز را اعلام و حمایت قاطعانه خود را از آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب اعلام کردند.

به گزارش آوای مهران امروز مهرانی ها با حضور در راهپیمایی مردمی ، بار دیگر با آرمان های جمهوری اسلامی تجدید پیمان کرده و اعلام کردند با هوشیاری و بصیرت از آرمان و ارزش های انقلاب اسلامی صیانت می کنند و در برابر دسیسه های دشمنان همچون کوه استوار ایستاده اند.

حجت الاسلام والمسلمین روح الله زمانی موسوی امام جمعه مهران سخنران این مراسم گفت: آنجا که کم کاری کردیم و از رهبر سرپیچی کردیم موفقیتی به دست نیاوردیم مسئولان بدانند رمز پیروزی ما ملت ایران پیروی از بیانات مقام عظمی ولایت است.

وی اظهار کرد: سیاستهایی کلی که رهبر برای نظام تعریف میکند از جمله اقتصاد مقاومتی که بیش از 10 سال است به مسئولان گوشزد کرده اند باید مد نظر باشد و درجهت انجام آن تلاش کنند.

امام جمعه مهران با بیان اینکه فتنه گران بدانند جایگاهی در بین ملت ندارند ادامه داد:  ما نسبت به گرانی، بیکاری، طلاق و رکود اقتصادی اعتراض داریم چه دولت کنونی و چه دولتهای پیشین، این گلایه مردم است .

حجت الاسلام موسوی تاکید کرد: مردم نیاز دارند که مسئولان صدای آنان را بشنوند آمدند اعتراض خود را با تجمعات بیان کنند اما متاسفانه عده ای آشوبگر و فتنه گر آمدند از این فرصت سوء استفاده کردند و این مردم بودند که حقشان ضایع شد مسئولان ما باید بیش از بیشدر جهت تحقق نیازهای مردم تلاش کنند.

 

انتهای پیام/

تصاویر بیشتر برای مطلب: 

نظر شما