تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 33413
تاریخ انتشار: 2. ژانویه 2018 - 12:21
مردم ولایی و مرزدار مهران فردا با برپایی راهپیمایی ، ضمن محکومیت اقدامات خصمانه و هنجارشکنانه آشوبگران، خشم و انزجار خود از این تحرکات عداوت‌آمیز را اعلام و حمایت قاطعانه خود را از آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب اعلام می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین روح الله زمانی موسوی امام جمعه مهران در حاشیه نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان به خبرنگار آوای مهران گفت: مردم مرزدار و ولایت مدار مهران  با حضور در راهپیمایی فردا ضمن تجدید عهد با آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب، تحرکات اخیر ضد انقلاب در کشور را محکوم می کنند.

وی با تأکید بر اینکه باید در دفاع از ولایت فقیه استوار و محکم بود، اظهار کرد: اغتشاشگران کف روی آب هستند. این‌ها مردانگی ندارند و به نوامیس مردم توهین کردند.

وی گفت: ما از رکود اقتصادی و بیکاری نگرانیم اما دست آشوبگران را قلم خواهیم کرد.

رییس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان مهران تصریح کرد: راهپیمایی فردا ساعت 10 صبح آغاز و محل تجمع میدان امام خمینی (ره) تا روبروی مسجد قمر بنی هاشم (ع) خواهد بود .

حجت الاسلام موسوی با دعوت مردم برای شرکت در این راهپیمایی گفت: این راهپیمایی با هدف خلق حماسه‌ای دیگر با تجلّی غیرت انقلابی و طنین‌ رسای شعار کوبنده و ضد‌استکباری و ضد منافقین از تمامی اقشار مردم فهیم و مرزدار و ولایتمدار  به شرکت پرشور در این مراسم  دعوت به عمل می‌آید.


نظر شما