تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 33284
تاریخ انتشار: 8. دى 1396 - 13:41
امام جمعه مهران در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: مشکل اصلی مردم ما گرانی ، تورم ، تبعیض و بیکاری جوانان است.

به گزارش آوای مهران ، حجت الاسلام والمسلمین روح الله زمانی موسوی امام جمعه مهران در خطبه های این هفته طی سخنانی ضمن تسلیت سال روز شهادت حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: حضرت معصومه (س)  در همان سنين كودكى به دلیل مواجه با مصيبت شهادت پدر گرامى خود تحت مراقبت و تربيت برادر بزرگوارش حضرت على بن موسى الرضا (ع) قرارگرفت و رشد یافت.

وی اظهار کرد: ایشان مسیر وفاداری با امام زمان خود را با مرگ شهادت گونه‌شان به اثبات رساندند.

خطیب جمعه مهران در ادامه با بیان اینکه گرانی از معضلات بزرگ مردم است گفت: دشمنان می خواهند از این فرصت برای دخالت در امور نظام استفاده کنند و این نقطه ضعفی برای مسئولان به شمار می رود که باید هوشیار باشند.

امام جمعه مهران افزود: گرانی ، تورم ، تبعیض و بیکاری جوانان گریبانگیر مردم شده و باید در رفع آن توسط مسئولان تلاش شود.

وی با اشاره به 9 دیماه روز بصیرت نیز گفت: حضور مردم در 9 دیماه، انقلاب سومی بود که با هوشیاری مردم فتنه گران شکست خوردند.

حجت الاسلام والمسلمین زمانی موسوی تاکید کرد: دشمنان و ایادیشان در 9 دیماه 88 پس از برپا کردن آتش فتنه در داخل کشور ، به حول و قوه الهی ، تدابیر مقام معظم رهبری و حضور با بصیرت مردم در نطفه خاموش شد و حمایت مردم را از ولایت به خوبی نشان داده شد.

وی با اشاره به سفر ریاست قوه قضائیه به استان ایلام نیز گفت: از قوه قضائیه میخواهیم که قاطئانه با کسانی که به بیت المال دستبرد می زنند برخورد کند .

امام جمعه مهران به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در جمع اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نیز اشاره کرد و گفت: از میان صحبتهای مقام معظم رهبری آنچه که بیش از همه حائز اهمیت بود برخورد با کسانی که با امکانات دولتی نقش مخالف نظام بازی میکنن که باید با چنین افرادی قاطئانه برخورد شود.


نظر شما