تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32691
تاریخ انتشار: 15. آذر 1396 - 8:31
شهردار مهران گفت: تمام دستگاه‌های اجرایی مهران موظف هستند تا اول اسفند ماه جاری تمام حفاری‌های خود را به اتمام برسانند.

به گزارش  آوای مهران ، حجت شاکیان شهردار مهران در جلسه حفاری مجاز با دستگاه‌های اجرایی این شهرستان گفت: دستگاه‌های اجرایی موظف هستند تا اول اسفند تمام حفاری‌ پروژه‌های خود را به اتمام برسانند و آماده برای اجرای آسفالت و لکه‌گیری باشند تا بتوانیم شهر را قبل از ایام نوروز لکه‌گیری کرده و تمیز تحویل مسافران دهیم و با خاطره‌ای خوش از شهر ما خارج شوند.

 

وی از دستگاه‌های اجرایی شهرستان خواست تا در حفاری‌ها استاندارد را رعایت کنند و اظهار کرد: با رعایت نکات فنی و اصولی مشکلی در بخش صورت نمی‌گیرد.

شهردار مهران همچنین گفت: در جلسه حفاری مجاز با دستگاه‌های اجرایی این شهرستان نیز مقرر شد تقویم برنامه های حفاری توسط دستگاه ها به شهداری اعلام شود.

شاکیان ادامه داد: همچنین مقرر شد جلسات به صورت دو ره ای برگزار شود.

وی ادامه داد: مقرر شده دستگاه‌ها باید بیشتر با هم تعامل و همکاری داشته باشند و با برنامه ریزی منسجم  نسبت به اجرای حفاری‌ها اقدام کنند.

نماینده شرکت گاز نیز در این نشست گفت: از میدان امام تا پل زائر و تا پایانه مرزی در حال حفاری برای لوله گذاری گاز هستیم و تلاش میکنیم تا قبل موعد مقرر این حفاری ها با اتمام برسد.

حسنی رییس اداره آب و فاضلاب مهران نیز گفت: حفاری حدود 3 کیلومتر توسعه شبکه فاضلاب و کل انشعابات مسیر سه کیلومتری ظرف روزهای آینده انجام میگیرد

اننهای پیام/


نظر شما