تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32677
تاریخ انتشار: 15. آذر 1396 - 7:02
نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام:
مردم ایران ابهت آمریکا را شکستند
نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام گفت:ملت ایران اسلامی با رهبری داعیانه مقام معظم رهیری و ملت ایران اسلامی ابهت آمریکا شکست.

به گزارش آوای مهران ، حجت الاسلام و المسلمین محمد نقی لطفی نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام در دیدار با مردم روستای چالاب مهران گفت: در بعد از انقلاب اسلامی ایران اسلامی با اتحاد مردم و رهنمودهای رهبر انقلاب هر روز قوی تر از گذشته است.

وی اظهار کرد: هدف نهایی دشمن از ایجاد داعش تصرف ایران اسلامی و جایگزین کردن آن با اسرائیل که با اقتدار نظامی جمهوری اسلامی ایران استکبار و گروه های تکفیری شکست خوردند.

امام جمعه ایلام با بیان اینکه تردد میلیونی زائران از مرز مهران ثمره خون شهداست ادامه داد: دیروز مهران رزمندگان رزمندگان اسلام بود و امروز قدمگاه میلیون ها زائر در سراسر کشور است که این خود به ثمر نشستن خون شهدا می باشد.

حجت الاسلام و المسلمین لطفی اضافه کرد: تلاش میکنیم با ایجاد خط راه آهن تحول اساسی در منطقه صورت گیرد که نامه ای نیز در این خصوص برای مقام معظم رهبری فرستاده شده و ایشان نیز موافقت کرده اند.

وی همچنین از ایل شوهان به عنوان ایل غیور استان ایلام یاد کرد و گفت: ایل غیور شوهان در جنگ تحمیلی پیشتاز بودند و با حضور در جبه های جنگ از کیان اسلامی دفاع کردند.

وی افزود:این ایل بزرگ همواره در تمام عرصه ها حضوری فعال داشته و و این مرز را حفظ کردند و کارهای درخشانی را برای نظام انجام دادند.

در این دیدار مردم روستای چالاب نماز مغرب و عشا را به امامت نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام برگزار کردند.

 

انتهای پیام/

تصاویر بیشتر برای مطلب: 

نظر شما