تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32613
تاریخ انتشار: 10. آذر 1396 - 13:54
امام جمعه مهران گفت: وحدت میان گروه ها و احزاب مختلف در داخل کشور و حتی کشوهای اسلامی از ضروریات است.

به گزارش آوای مهران ، حجت الاسلام والمسلمین سید روح الله زمانی موسوی امام جمعه مهران در خطبه های این هفته نماز جمعه با تبریک هفته وحدت گفت: یکی از مسایل مهمی که دشمنان به دنبال آن هستند ایجاد اختلاف در میان مسلملن می باشد با توجه به اینکه مسلمان  قران و پیامبر واحده دارند باید ائتلاف خود را حفظ کنند.

وی اظهار کرد: دشمنان میخواهند اختلاف بین شیعه و سینه را زیاد کنند و باید هوشیاری خود را حفظ کنیم و از اختلافاتی که مدنظر دشمنان می باشد پرهیز کنیم.

خطیب جمعه مهران تاکید کرد: امروز بیش از گذشته نیازمند وحدت در بین مسلمانان جهان هستیم و هدف از ایجاد گروه های تکفیری و داعش همین دامن زدن به اختلافات بود که به یاری خداوند و ایثار مدافعان حرم و سپاه پاسداران این غده سرطانی که نشات گرفته از آمریکا بود از بین رفت.

امام جمعه مهران ادامه داد:اگربیانات چند سال اخیر مقام معظم رهبری را  خلاصه کنیم دو مطلب میشود یکی تاکید بردشمنی امریکاو دوم مسائله اتحاد و جلوگیری از اختلاف افکنی است.

حجت الاسلام والمسلمین زمانی موسوی به افتتاح دفتر نمایندگی اروپا در کشورمان اشاره کرد و گفت: ایجاد دفتر اتحادیه اروپا در ایران در حقیقت باید به عنوان لانه جاسوسی دوم از آن نام برد.

وی اضافه کرد: شیطان بزرگ آمریکا با این دفتر بدنبال ایجاد لانه جاسوسی در ایران هستند البته مردم ایران متوجه هستند و مسئولان هم باید دقت کافی داشته باشند.

خطیب جمعه مهران با تسلیت سالگرد شهادت شهید مدرس از وی به عنوان یک عنصر انقلابی یاد کرد و گفت: این عنصر انقلابی و شجاع به عنوان اسوه و الگوی مجلس نشینان قرار گیرد.

وی تاکید کرد: امروز مجلس انقلابی و اسلامی نیازمند از ضروریات کشور است و ما مجلسی میخواهیم که بتواند در برابر زیاده خواهی های دشمنان بایستد و هراسی از دشمنان نداشته باشد.

امام جمعه مهران همچنین به روز قانون اساسی نیز اشاره کرد و گفت: تمام مسئولان نظام از جمله مقام معظم رهبری، سپاه ، مجلس ،رییس جمهور ... همه در مقابل قانون یکسانند و اینکه اشخاصی در حرم عبدالعظیم علیه السلام بست بنشینند و نسبت به قوه قضاییه خارج از قانون اعتراض کنند کشور به تنش بکشانند این صحیح نیست و باید در برابر قانون باید تمکین داشته باشیم.


نظر شما