تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32611
تاریخ انتشار: 9. آذر 1396 - 10:47
مهران با وجود تردد زیاد خودروهای سبک و سنگین، از داشتن مرکز معاینه فنی خودروهای پلاک عمومی محروم است و این خود به نوعی سبب نارضایتی در حوزه این خدمت عمومی شده است.

به گزارش آوای مهران ، این مرکز که قرار بود تا قبل از اربعین افتتاح شود و مسئولان نیز افتتاح اولیه آن را در قبل اربعین انجام دادند اما با وجود داشتن همه امکانات همچنان در بلاتکلیفی به سر میبرد.

مسئله نبود مرکز معاینه فنی در شهر مهران خود یک مشکل است و مشکل بعدی، فاصله 85  کیلومتری مهران تا شهرستان ایلام است که متقاضیان باید این مسیر را برای دریافت برگ مدرک معاینه فنی بپیمایند.

وجود مرکز معاینه فنی خودرو در هر شهر برای رعایت مسائل زیست محیطی و صرفه‌جویی در مصرف سوخت و هزینه‌های شهروندان بسیار ضروری است

.یک کارمند ساکن شهر مهران گفت: برای دریافت گواهی معاینه فنی خودرو ناچار شدم از محل کارم مرخصی بگیرم و با صرف هزینه به شهرستان ایلام مراجعه کنم.

یکی از رانندگان مهرانی نیز اظهار کرد: من راننده پژو هستم و اگر برای اخذ معاینه فنی راهی یکی از شهرستان مجاور بشوم جدای از خطرهای موجود در مسیر باید به میزان قابل توجهی هزینه‌های سوخت و سایر هزینه‌های جانبی را متحمل شوم.

یکی دیگر از شهروندان مهرانی نیز گفت: با توجه به افتتاح معاینه فنی شهرستان مهران و درج خبر آن در فضای مجازی، و با توجه به حضور جهت معاینه فنی خودروی خود، با بسته بودن معاینه فنی مواجه می شویم .

خسروی مدیر معاینه فنی شهرستان مهران، نیز در گفتگو با خبرنگار ما گفت: با توجه به نصب تمام امکانات و تجهیزات و افتتاح اولیه آن مرکز در چند روز مانده به اربعین، ولی متاسفانه با عوض شدن شهردار مراحل اداری پایانی کار و ارسال جهت اتحادیه و گرفتن کد با مشکل روبرو شده است و بعد از مراجعات مکرر اینجانب فعلا مشکل مکاتباتی از طرف شهرداری حل نشده است.

شهرستان مرزی مهران هم‌مرز با کشور عراق که به عنوان دروازه عتبات عالیات سبب شده عبور و مرور خودروها افزایش یابد. لذا راه‌اندازی مرکز معاینه فنی در این شهرستان ضرورت یافته و از مسئولان انتظار می‌رود در این زمینه اقدام کنند.

انتهای پیام/

تصاویر بیشتر برای مطلب: 

نظر شما