تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32524
تاریخ انتشار: 5. آذر 1396 - 13:19
در راستای گرامی‌داشت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان، همایش بزرگ بسیجیان در شهرستان مهران برگزار شد.

به گزارش آوای مهران در این همایش قشرهای مختلف بسیج شامل یگان‌های بسیج ادارات، فرهنگیان، محلات در قالب گروه‌های برادر و خواهر مهران برگزار و طی آن ، برنامه‌های مختلف فرهنگی ، سخنرانی و قرائت شعر اجرا شد.

حجت الاسلام روح الله زمانی موسوی امام جمعه مهران در این مراسم گفت:عنصر ولایت پذیری از شاخصه اصلی بسیجیان است که همیشه مطیع امر رهبر بوده اند.

وی اظهار کرد: بسیج کارخانه انسان سازی است و یک بسیجی باید همیشه پا به رکاب ولایت بوده و از ولایت فاصله نگیرد.

امام جمعه مهران افزود: هر وقت از ولایت فاصله گرفته ایم شکست خورده ایم و نمونه بارز آن شکست در برجام بود که بارها مقام معظم رهبری به عدم اعتماد به کشورهای غربی تاکید کردند.

حجت الاسلام موسوی زمانی با تبریک پیروزی جبهه مقاومت بر داعش نیز گفت: این پیروزی به واسطه روحیه بسیجی در بین نیروهای جبهه مقاومت و حضور مدافعان حرم بود که اصل ولایت پذیری را همواره مدنظر خود قرار دادند و از هیچگونه تهدیدی هراس نداشتند.

سرهنگ روح الله جاویدان فرمانده سپاه ناحیه مهران هدف از برگزاری این همایش را نشان دادن قدرت رزمی بسیج به دولت های استکباری جهان به ویژه آمریکا و اسراییل عنوان کرد.

وی اظهار کرد: بسیج به عنوان پشتوانه نظام در عرصه های مختلف انقلاب توانسته با بکارگیری توان خود، نقش پر رنگی را در انقلاب اسلامی داشته است.

تصاویر بیشتر برای مطلب: 

نظر شما