تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32492
تاریخ انتشار: 3. آذر 1396 - 19:42
فرمانده سپاه ناحیه مهران:
بسیج در همه عرصه ها سربلند بوده است
فرمانده سپاه ناحیه مهران گفت: بسیج علاوه بر مسئولیتی که در حفظ انسجام و سازماندهی دارد از تمام عرصه ها و مسئولیت ها سربلند بیرون آمده است

به گزارش آوای مهران ،سرهنگ روح الله جاویدان فرمانده سپاه ناحیه مهران در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت: از بدو انقلاب تا کنون شاهد حضور پر ثمر بسیج در همه عرصه ها هستیم و از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی یکی از سازمان هایی که موفق شد نقشه دشمن در راستای تجزیه طلبی را نقش بر آب کند بسیج مستضعفین بود.

وی با تبریک پیروزی جبهه مقاومت برداعش اظهار کرد:امروز شاهد این هستیم که خون شهدای مدافع حرم به بار نشست و ثمره آن نابودی داعش و گروه های تکفیری است.

فرمانده سپاه ناحیه مهران تصریح کرد:امروز به برکت خون شهدای عزیز ، مجاهدت ، تلاش و ایثارگری رزمندگان جبهه مقاومت شاهد نابودی دشمنان اسلام هستیم، همان دشمنی که با پرچم اسلام مقابل اسلام ایستاده بود.

سرهنگ جاویدان افزود:امروز آنچیزی که باعث شد مردم سوریه، عراق و یمن در مقابل حرکات استکباری ایستادگی کنند همین فرهنگ و تفکر یبسیجی است، امروز نه تنهابسیج برای ایران اسلامی باعث خیرو برکت شده بلکه برای سایر بلاد اسلامی نیز باعث خیرو وبرکت شده است.

همچنین به مناسبت هفته بسیج همایش میقات صالحین در میعادگاه نمازجمعه شهرستان مهران برگزار شد.

 حلقه های تربیتی شجره طیبه صالحین بسیج مهران یک ساعت قبل از شروع خطبه های نماز جمعه در محل نمازجمعه این شهرستان حضور یافتند و  با موضوعات مختلف امر به معروف و نهی از منکر،فضای مجازی، روحیه انقلابی، معروفات و منکرات رایج در جامعه به بحث و تبادل نظر پرداختند.


نظر شما