تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32491
تاریخ انتشار: 3. آذر 1396 - 14:46
امام جمعه مهران گفت: بسیج شجره طیبه ای است که از ابتدای تاسیسش به عنوان افتخار کشورمان بوده است.

به گزارش خبرنگار آوای مهران ، حجت الاسلام والمسلمین روح الله زمانی موسوی امام جمعهه مهران در خطبه های این هفته نماز جمعه با تبریک هفته بسیج گفت: بسیج در همه عرصه های فرهنگی اجتماعی سیاسی برکات فراوانی برای نظام جمهوری اسلامی ایران رقم زده است.

وی اظهار کرد:بسیج در 8 سال دفاع مقدس در عرصه نظامی کارآمدترین نیرو و در بعد از جنگ تحمیلی در عرصه سازندگی علمی و فرهنگی وارد میدان نبرد شدند و موفقیت هایی نیز برای نظام کسب کردند.

خطیب جمعه مهران ادامه داد: پیروزی اخیر در جبهه مقاومت نیز ثمره شجره طیبه بسیج است و توانست حکومت پلید داعش را متوقف کند .

وی افزود: محور مقاومت تا زمانی که یکدل و متحد باشد هیچ فتنه ای نمیتواند در آنها رخنه کند و آمریکا و آل سعود و ایادی آن بدانند در منطقه بیش از این وقت خود را تلف نکنند زیرا که میخواستند تا حاشیه امنی را برای اسراییل ایجاد کنند .

حجت الاسلام والمسلمین زمانی موسوی اظهار کرد: مسئولان باید هر عملی را در جای خود انجام دهند و اگر جایی به مذاکره نیاز بود مذاکره و اگر جایی باید دست به سلاح برد از طریق نظامی مقابله کرد.

وی با اشاره به اینکه برخی مسئولان به دنبال این هستند که پیروزی های مقاومت را به نام خود مصادره کنند گفت: برخی مسئولان هنگامی که جبهه مقاومت به پیروزی رسید به دنبال این هستند که دستاوردهای این پیروزی را به نام مصادره کنند .

امام جمعه مهران ادامه داد: در شهرستان مهران نیز برخی یکی از مسئولان در هفته دولت وقتی پشت تریبون قرار گرفت کار بزرگ قرارگاه خاتم الانبیا سپاه  را با نام خودشان ثبت کردند بدون اینکه کوچکترین اسمی از قرارگاه خاتم الانیا سپااه برده شود.

حجت الاسلام موسوی ادامه داد: در زمان عملیات موشکی سپاه علیه داعش مخالفین بعد از انجام عملیات اعلام کردند که ما این موشکها را به سپاه داده ایم.

 


نظر شما