تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32461
تاریخ انتشار: 2. آذر 1396 - 8:18
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان مهران گفت: طرح گشت های محله محور بسیج برای تامین امنیت پایدار همزمان با هدف بسیج در شهرستان مهران آغاز و اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار آوای مهران ، سرگرد روح الله جاویدان فرمانده سپاه ناحیه مهران، در جلسه توجیهی گشت محله محور در جمع رده های مقاومت بسیج سپاه مهران گفت: گشت محله محور برنامه مهمی است که باید با حساسیت و اهمیت کامل اجرا شود.

 وی اظهار کرد:همکاری با دستگاه های امنیتی شهرستان برای تامین امنیت و هم افزایی در این حوزه توسط بسیج و سپاه انجام می شود.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان مهران افزود: طرح گشت های محله محور بسیج برای تامین امنیت پایدار همزمان با هدف بسیج در شهرستان مهران آغاز و اجرا می شود و نیروهای بسیج با تشکیل تیم های عملیات این طرح را انجام می دهند.

مرادی دادستان شهرستان مهران نیز در این نشست با بیان اینکه  بسیجیان در گشت های محله محور کار دخالت در پرونده ودستگیری ندارند، گفت: اولویت اول توجیه، تشویق بسیجیان و حضور آنها در محله ها و ترویجی ایجابی  کار امر به معروف و نهی از منکرکه باید با جاذبه آن را انجام دهیم.

وی تاکید کرد: آبروی افراد برای ما دارای اهمیت و ارزشمند است.

مرادی افزود: تشکیل این گشت ها با هماهنگی وزارت کشور ، دادستان کل کشور و مسئولان ارشد استانی بوده و هیچگونه تداخل کاری با نیروی انتظامی نخواهد داشت زیرا ماهیت آن انجام عملیات پلیسی نیست بلکه گشت زنی و همکاری با پلیس در راستانی ارتقای سطح امنیت محلات شهر می باشد.

انتهای پیام/

تصاویر بیشتر برای مطلب: 

نظر شما