تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32327
تاریخ انتشار: 17. نوامبر 2017 - 12:41
امام جمعه موقت مهران گفت: حادثه زلزله کرمانشاه بسار غم انگیز بود و مسئولان تمام تلاش خود را برای رفع غمها و آلام این مردم انجام دهند.

به گزارش آوای مهران حجت الاسلام گوهری امام جمعه موقت مهران در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تسلیت رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) اظهار کرد: پیامبر (ص) مظهر اخلاق، رأفت و رحمت است.

وی همچنین با تسلیت درگذشت تعدادی از هموطنان در زلزله کرمانشاه گفت: حادثه اسف بار زلزله در استان کرمانشاه که باعث از دست رفتن و مجروح شدن تعداد زیادی از هموطنان شد موجب تأثر و تألم همه ملت ایران شد.

امام جمعه موقت مهران اظهار کرد: زلزله استان کرمانشاه در شامگاه روز یکشنبه که موجب جان باختن تعداد زیادی از هموطنان نازنین و زخمی شدن شمار کثیری از ان عزیزان مان گردید لذا باید با وحدت و همدلی به کمک مصیبت زدگان این حادثه شتافت.

خطیب موقت جمعه مهران ضمن تجلیل و تقدیر از همه عزیزان که در کمک رسانی این عزیزان بسیج گردیده اند افزود:  در ابتدایی ترین ساعات بسیاری از نهادها و گروه های مردم نهاد در صحنه حضور یافتند که جلوه ویژه آن حضور پاسدران عزیز سپاه و نیروی انتظامی و ارتش و دولت مردان عزیز می باشد .

حجت الاسلام گوهری ادامه داد: این حضور مردم و سازمانها و نهادها ذره ای از تالم بزرگ این عزیزان را می تواند کم نمایند و در این هوای سرد سقفی بر سرشان استوار سازند ولی نیاز به بسیج عمومی و عنایت همگان جهت رفع مشکل این عزیزان مصیبت دیده می باشد که جای تقدیر و تشکر از همگان دارد.

امام جمعه موقت مهران در ادامه با تقدیر از حماسه سازی مردم مهران در پذیرایی از زائران اربعین حسینی گفت: مردم استان ایلام و به ویژه مردم غیور مهران در اربعین امسال با همدلی و وحدت بار دیگر حماسه ساز بودند.

وی تصریح کرد: گرچه نواقصی هم وجود داشت اما باید در سال آینده در خصوص رفع نواقص تلاش و همت بیشتری انجام گیرد.


نظر شما