تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32264
تاریخ انتشار: 14. نوامبر 2017 - 9:11
مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی کشور و نماینده وزارت کشور در امور حمل و نقل گفت: امسال برای مراسم اربعین 2300 اتوبوس بین شهری در سه مرز مهران شلمچه و چزابه مسقر شدند.

محسن مسلم خانی مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی کشور در گفتگو با خبرنگار آوای مهران گفت: طبق سنوات گذشته به دستور وزیر کشور و تصمیم ستاد اربعین با همکاری و کمک 40 شهرداری کشور حدود 2300 دستگاه اتوبوس برای حمل و نقل زائران تدارک دیده شد.

وی اظهار کرد: از این تعداد دستگاه حدود یک هزار دستگاه اتوبوس به خاک عراق اعزام شدند و 1300 دستگاه نیز در مرزهای مهران ، شلمچه و چزابه خدمت رسانی می کردند.

مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی کشور ادامه داد: با توجه به اینکه بیشترین تردد زائران از مرز مهران صورت گرفت حدود 800 دستگاه از این اتوبوس ها در مرز مهران مستقر شدند که از سوم آبان ماه بخشی از ناوگان مستقر و به مرور که جمعیت افزایش یافت به همان نسبت نیز تعداد اتوبوس ها برای جا به جایی زائران افزایش یافت.

مسلم خانی افزود: هنگام رفت زائران را از پارکینگ ها و پایانه برکت به پایانه مرزی مهران منتقل و در برگشت نیز از پایانه به داخل شهر کار جا به جایی زائران انجام می شد.

وی با بیان اینکه کار خدمات دهی به زائران از سوم آبان ماه آغاز شده و تا 25 آبان ماه ادامه خواهد داشت تصریح کرد : حدود 5 هزار نفر پرسنل ستادی فنی و راننده در سه مرز مستقر شدند و به ارائه خدمات پرداختند.

نماینده وزارت کشور در امور حمل و نقل با تقدیر از همکاری مناسب شهردار و شورای اسلامی شهر مهران نیز گفت:شهردار و شورای اسلامی مهران تعامل و همکاری خوبی با ستاد حمل و نقل انجام دادند که باعث تسهیل در تردد و خدمات دهی مناسب به زائران اربعین حسینی شد.

انتهای پیام/


نظر شما