تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32212
تاریخ انتشار: 21. آبان 1396 - 8:43
رئیس اداره بهزیستی مهران خبرداد:
تحویل 33 زائر گمشده در مرز مهران
رئیس اداره بهزیستی شهرستان مهران گفت: 33 زائر گمشده در شهر و پایانه مرزی مهران با تلاش اعضای ستاد گمشدگان بهزیستی مستقر در مرز مهران شناسایی و تحویل خانواده هایشان شدند.

ستار ناصری رئیس اداره بهزیستی شهرستان مهران در گفتگو با آوای مهران با بیان اینکه تاکنون گزارش گم شدن 35 زائر به این ستاد اعلام شده است، اظهار داشت: 33 نفر از این افراد شناسایی و تحویل خانواده های آنها شدند اما عملیات جستجو برای پیدا کردن 2 زائر گمشده کماکان ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه کار جستجو برای پیدا کردن خانواده های این زائران توسط کارکنان و امدادگران بهزیستی مستقر در ستاد گمشدگان پایانه مرزی مهران همچنان در حال انجام است، افزود: از زائران می خواهیم گزارش گم شدن همراهان خود را به شماره ۱۲۳ اطلاع دهند تا عملیات جستجو و شناسایی این افراد توسط کارکنان این ستاد در کوتاهترین زمان ممکن انجام گیرد.

رئیس اداره بهزیستی شهر مرزی مهران با اشاره به اینکه زائران در صورت گم شدن به این ستاد تحویل می شوند و از طریق کارکنان بهزیستی مستقر در این ستاد کار شناسایی و پیگیری خانواده های این افراد انجام می شود، خاطر نشان ساخت: خدمات دهی به زائران اربعین حسینی نیز از سوی بهزیستی همگام با سایر دستگاه های اجرایی استان تا بعد از اربعین حسینی و بازگشت زائران ادامه دارد.

وی از کمک به افراد ابن سبیل خبر داد و گفت: مبلغ 20 میلیون ریال به افرادی که توانایی مالی نداشتند که به شهرهای خود بروند کمک شده همچنین کارهای مشاوره ای و تحویل ویلچر به سالمندان و معلولین نیز از دیگر اقدامات اداره بهزیستی در مرز مهران بوده است.

انتهای پیام/


نظر شما