تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32184
تاریخ انتشار: 20. آبان 1396 - 9:07
وزیر کشور گفت: یک میلیون و ۶۰۰ هزار زائر از طریق مرزهای سه گانه وارد کشور شدند.

به گزارش آوای مهران عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور صبح  امروز در بازدید از مرز مهران در گفتگو با خبرنگاران گفت: خوشبختانه امسال شاهد نظم و امنیت بسیار خوبی برای تردد زوار اربعین در مرزهای سه گانه بودیم.

وی اظهار کرد: تاکنون بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار زائر از مرزهای سه گانه وارد کشور شدند و همچنان موج بازگشت زائران ادامه دارد.

وزیر کشور با اشاره به اینکه همه امکانات از جمله اسکان، پذیرایی و حمل و نقل برای جابجایی زوار در مرزهای سه گانه فراهم شده است تصریح کرد: مردم استان ایلام و خوزستان، میزبانی بسیار خوبی از زوار داشتند و جا دارد از مسئولان این دو  استان و مردم تقدیر و تشکر کنیم.

رحمانی فضلی تأکید کرد: یکی از نکات بسیار مهم در اربعین امسال این بود که از خروج افراد بدون ویزا جلوگیری شد و خوشبختانه هیچ زائری بدون ویزا از مرزها خارج نشد.

وزیر کشور با اشاره به روند بسیار خوب صدور ویزا در امسال خبر داد: در این زمینه سفارتخانه عراق در ایران و سفارت ایران در عراق به خوبی عمل کردند.

وی افزود: دولت عراق و مسئولان استانهای عراقی نیز به خوبی در بحث خدمات رسانی به زوار و همکاری با مسئولان کشورمان عمل کردند.


نظر شما