تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31519
تاریخ انتشار: 25. مهر 1396 - 7:10
شهردار مهران با اشاره به اهمیت نظافت و حفظ سیمای شهری، گفت: در راستای توجه به زیباسازی محیط و همچنین بهداشت و سلامتی شهروندان محترم، شهرداری مهران اقدام به پاکسازی خیابان ها و پیاده روها و برداشت کلیه نخاله های سطح شهر و محلات از جمله فازهای یک و چهار و سایر معابر اصلی شهر نموده است.

مهندس حجت شاکیان شهردار مهران در گفتگو با آوای مهران اظهار کرد: حوزه خدمات شهری شهرداری مهران به دلیل گستردگی و اهمیت این موضوع، در قالب اکیپی به صورت فعال و همه روزه نسبت به جمع آوری نخاله های ساختمانی در سطح شهر اقدام می نماید.

وی اذعان داشت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلیه نخاله و پسماندهای شهری در مناطق مسکونی مراتب را به اطلاع شهرداری رسانده تا در اولین فرصت مأمورین شهرداری نسبت به جمع آوری این نخاله ها اقدام نمایند.

مهندس شاکیان هدف از اجرای طرح پاکسازی معابر سطح شهر را ارتقای سلامت شهر و رفاه حال شهروندان خواند و گفت: با توجه به نزدیک شدن اربعین نیروهای شهرداری به صورت شبانه روزی با تجهیزات لازم تمام سعی خود را بکار می برند تا رضایت شهروندان و زائران عزیز را به دست آورند.

شهردار مهران در ادامه تصریح کرد: هدف از اجرای این عملیات پاکسازی، تنظیف و شستشوی معابر، برداشت نخاله های اضافه، شستشوی جداول ایجاد محیط سالم برای شهروندان است و در حال حاضر وضعیت نظافت معابر سطح شهر با همت کارگران خدوم خدمات شهری در وضعیت مطلوب می باشد و این مهم تا پاکسازی کامل معابر ادامه خواهد داشت.


نظر شما