تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31252
تاریخ انتشار: 14. مهر 1396 - 14:56
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام:
تا 25 مهر زیرساختهای اربعین آماده می شود
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام گفت: مقرر شده تا 25 مهر نسبت به تکمیل زیرساختهای اربعین در مهران اقدام شود.

به گزارش آوای مهران ،سید کمال‌‌الدین میرجعفریان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام در نشست هماهنگی زیرساختهای اربعین در مهران گفت:مقرر شده دستگاههای مربوطه فعالیتهاشان را حداکثر در بحث پارکینگ هایی که در سطح شهر است از جمله پارکینگ برکت و پارکینگ اربعین که متولی آن شهرداری است حداکثر تا 25 مهرماه هدف گذاری و نسبت به آسفالت و تکمیل سرویسهای بهداشتی و نیز تکمیل آب و فاضلاب و برق توسط دیگر دستگاه های اجرایی تا 25 مهر کارها تکمیل شود.

وی اظهار کرد: در محور مواصلاتی هم دستگاههای زیربط تا 25 مهرماه فعالیتها را ادامه داده و کارها را تکمیل کنند و جاهایی که نیاز به بهسازی مسیرهای انحرافی و یا اصلاح است حداکثر تا 5 آبان ماه تکمیل کنند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام یادآور شد:خوشبختانه در مسیر ایلام به مهران فعالیتهای که انجام گرفته نزدیک به 28 کیلومتر تقریبا مسیر آماده شده و مقرر شده پیمانکار علائم امنیتی نصب و خط کشی انجام دهد.

میرجعفریان تصریح کرد:امیدواریم امسال در استان ایلام میزبان خوبی برای تردد زائران باشیم و مسافرین با امنیت خاطر تردد داشته باشند.


نظر شما