تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31244
تاریخ انتشار: 14. مهر 1396 - 14:41
امام جمعه مهران گفت: دولت با توجه به بسرهای لازم در استان ایلام تمهیدات مناسب را برای اشتغالزایی جوانان بیاندیشد.

به گزارش آوای مهران حجت الاسلام والمسلمین سید روح الله زمانی موسوی امام جمعه مهران در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به اینکه استاندار جدید توجه ویژه ای به اشتغال جوانان داشته باشد گفت: دولت می تواند زیرساختهای لازم برای اشتغالزایی جوانان با توجه به مولفه های موجود استان فراهم کند.

وی اظهار کرد: استان ایلام از ظرفیت ها و مولفه های خوبی در زمینه اشتغال برخوردار است لذا نیاز است تا استاندار جدید با تلاش بیشتر به این امر توجه اساسی کند.

خطیب جمعه مهران تاکید کرد: دولت همچنین با حمایت از سامانه گرمسیری و سرمایه گذاری سپاه در این خصوص میتواند بسیاری از مشکلات اقتصادی و کشاورزی را رفع کند.

حجت الاسلام والمسلمین زمانی موسویبا تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: مولفه امنیت در هر جامعه ای باعث پیشرفت و آبادانی آن جامعه می شود.

وی اضافه کرد: آسایش کاملی که اکنون در مرزها شاهد آن هستیم نتیجه تلاش نیروی انتظامی و امنیتی است که نگذاشته اند دشمن به مرزهای ما نزدیک شوند.

امام جمعه مهران به همه پرسی اقلیم کردستان نیز اشاره کرد و گفت: دشمن با مطرح کردن انتخابات در کردستان به دنبال تجزیع عراق است و با این ترفند میخواهد امنیت اسرائیل را فراهم کند اما مردم هوشیار باید باشند و در برابر ایت توطئه دشمنان بایستند.

انتهای پیام/

 


نظر شما