تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31196
تاریخ انتشار: 11. مهر 1396 - 19:08
استاندار ایلام گفت: با رایزنی های صورت گرفته با مسئولان کشوری در سفری که به مهران داشتیم بیش از 6 میلیارد تومان برای زیرساختهای اربعین لحاظ شد.

قاسم سلیمانی‌دشتکی استاندار جدید ایلام در اولین سفر خود به مهران و بازدید از پایانه مرزی در گفتگو با خبرنگار آوای مهران گفت: با رایزنی با مسئولان ملی موفق شدیم عدد خوبی برای قسمتهای مختلف لحاظ کنیم.

وی افزود: از همان خود ایلام شروع کردیم پل ارغوان ورودی ایلام با رایزنی با وزارت راه قرار شد ظرف یک هفته 2 میلیارد تومان کمک کند.

استاندار ایلام اظهار کرد: با دوستان در وزارت نیرو مدیر عامل آبفای ایران نیز مذاکراتی شد و قرار بر این شده 2 میلیارد تومان برای بحث آب شرب تامین و در خود مجموعه مهران برای زوار عزیز هزینه شود.

سلیمانی‌دشتکی تصریح کرد: برای بحث پارکینگ ها برق رسانی و کمربندی با مجموعه معاونت وزیر راه رایزنی شد که قول دادند 500 میلیون تومان تا دو هفته آینده بپردازند.

وی ادامه داد: با معاونت برنامه ریزی وزیر راه تلفنی صحبت کردیم و قرار شد تا آخر وقت امکاناتهایی که میتوانند کمک کنند را اعلام کنند و ما نیز نیزهامون را به آنها اعلام کنیم.

استاندار ایلام گفت: همچنین با مجموعه برنامه و بودجه کشور مذاکراتی کردیم و در این خصوص نیازهای خود را اعلام می کنیم که پیش بینی می کنیم عدد بسیار خوبی از این طریق دریافت کنیم .

دشتکی تصریح کرد: در کل سفر پر خیر و برکتی بود حدود 5 الی 6 میلیارد تومان قول گرفتیم و قول کمک های بسیار خوبی هم ظرف چند روز آینده دادند، ضمن اینکه از 17 میلیارد تومان که قبلا تخصیص داده شده حدود 8 میلیارد و 500 میلیون تومان ابلاغ شده که در مجموع این 17 میلیارد را بین دستگاه های اجرایی و پیمانکاران توزیع کردیم که هزینه شود.

وی تاکید کرد: با همدلی و هماهنگی بین مدیران مشات سالهای قبل را نداشته باشیم و امسال حدود 60 درصد یا بیشر زیرساختها نسبت به سال قبل آماده تر شوند امیدواریم در سال آینده مشکلاتی همچون جاده ، اب و برق و سایر نداشته باشیم.


نظر شما