تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31116
تاریخ انتشار: 8. مهر 1396 - 13:02
تعداد 19 تبعه غیرمجاز ایرانی و خارجی که قصد خروج از مرز بین المللی مهران بصورت غیر قانونی داشتند دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

سرهنگ "یحیی الهی" فرمانده مرزبانی استان در گفتگو با خبرنگار آوای مهران با اعلام این حبر گفت: در پی هوشیاری مرزبانان ما که بصورت شبانه روز مراقب حریم ولایت و کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی در مرزها هستند، تعداد19 تبعه ایرانی و خارجی که بصورت غیرقانونی قصد خروج از مرز را داشتند، دستگیر و تعدادی قمه از آنان کشف و ضبط گردید.

وی با اعلام اینکه دستگیر شدگان که تبعه برخی استان های کشور و همچنین تبعه کشور پاکستان بودند تحویل مقامات قضایی گردیدند، هشدار داد: در ایام محرم و صفر با تدابیر اتخاذ شده کنترل مرزهای استان تشدید یافته است، مرزبانان ما هوشیارانه بصورت شبانه روز مراقب حریم ولایت در مرزها هستند و با قانون شکنان حریم ولایت در صفر مرزی برخورد جدی و بدون اغماض خواهند داشت.

سرهنگ " الهی" توصیه کرد: زائرین محترم که به قصد زیارت عتبات عالیات و شرکت در کنگره عظیم اربعین به مهران می آیند توجه داشته باشند، بدون روادید و مدارک قانونی به مهران مراجعه نکنند و قصد خروج غیرقانونی هم به مخیله کسی نیاید، چون برخورد ما بر اساس تدابیر سلسله مراتب و وظیفه ذاتی و ماموریتی مان، قاطع و بدون اغماض خواهد بود.

وی افزود: زائر امام حسین(ع)  قانونمند است، زائر اربعین قدم روی دیده ما دارد، خدمت به زائران واقعی وظیفه و افتخارماست، تمام سعی و تلاش ما و سایر همکارانمان در سازمانهای امنیتی تسهیل در تردد زائران عزیز و برقراری امنیت این عزیزان است.


نظر شما