تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29321
تاریخ انتشار: 26. تير 1396 - 13:15
فرمانده سپاه ناحیه مهران گفت:طرح هجرت سه با مشارکت 90 دانش آموز مهرانی آغاز شد.

سرگرد روح الله جاویدان فرمانده سپاه ناحیه مهران در حاشیه مراسم افتتاح طرح هجرت سه این شهرستان به خبرنگار آوای مهران گفت: اردوهای طرح هجرت سه همزمان با سراسر کشور در شهرستان مهران با مشارکت 900 نفر روز کار آغاز شده است.

وی در  ادامه با اشاره به فعال بودن همیشگی دانش آموزان دختر و پسر این شهرستان در این طرح ، گفت: تاکنون 90 دانش آموز برای مشارکت در اردوهای هجرت سه ثبت نام کرده اند.

فرمانده سپاه ناحیه مهران اظهار کرد: امیدواریم تا ظرف یکماه آینده که تاریخ اختتامیه اردوهای طرح هجرت سه است، 13 واحد آموزشی، بازسازی و زیباسازی شود.

جاویدان طرح هجرت سه را یک برنامه فرهنگی و تربیتی عنوان کرد و گفت: دانش آموزان در این طرح با روحیه تعاون، همکاری و کارگروهی آشنا می شوند.

احمد سلیمانی رییس اداره آموش و پرورش مهران نیز در این مراسم با بیان اینکه هدف اصلی اجرای این طرح پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان در زمینه سازندگی است، گفت: در این طرح دانش آموزان در زمینه های زیبا سازی، رنگ آمیزی، دیوار نویسی و تعمیر و تجهیز مدارس در کنار استادکاران حضور دارند.

وی افزود: در این طرح، مدارسی که نیازمند به تعمیرات جزئی و زیباسازی دارند، بازسازی می شوند.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان مهران اظهارکرد: دانش آموزان با شرکت در طرح هجرت سه ضمن کمک به آموزش و پرورش با حضور در محیط مدرسه در سازندگی فضای آموزشی خود مشارکت دارند.

سلیمانی افزود: دانش آموزان در طی این مدت، در برنامه های فرهنگی که به صورت متمرکز برگزار می شوند نیز مشارکت می کنند.

 

انتهای پیام/

تصاویر بیشتر برای مطلب: 

نظر شما