تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29264
تاریخ انتشار: 24. تير 1396 - 8:38
گزارشی از ادامه اعتراضات کارکنان پتروشیمی ایلام:
سرکوب معترضان با تهدید به اخراج
کارکنان پتروشیمی ایلام همچنان خواهان احقاق حق بوده و اخیرا با وجود اصرار فراوان نتوانستند مطالبات خود را از رئیس هيئت مدیره درخواست کنند.

به گزارش   آوای مهران به نقل از ایلام رصد؛ اخیرا در فضای مجازی خبرهایی مبنی بر مشکلات کارکنان پتروشیمی ایلام منتشر شد که بسیاری از این مطالبات به حق و به جا بود.

ماجرای جدید کارکنان مطالبه گر پتروشیمی از این قرار است، چند روز پیش که متوجه شدند رئیس هیئت مدیره به پتروشیمی ایلام می آید درخواست مهلتی چند دقیقه ای برای انعکاس مطالبات خود به آقای سلیم نژاد داشتند

اما پس از حضور وی در پتروشیمی ایلام به نحوی فضا امنیتی بود اما جا دارد از نیروی محترم انتظامی و حراست جهت برخورد دوستانه و در شان کارکنان این شرکت و درک مشکلات پیش و روی کارکنان تقدیر و تشکر به عمل بیاید
اما با تاسف فراوان آقای رئیس هیئت مدیره با لفظی ناشایست که (پرسنل چکاره اند و من حرفی با اینها ندارم) و عدم توجه به این هم افزایی و مطالبات کارگری پرسنل پتروشیمی ایلام ، حتی حاضر نشدند با پرسنل صبور و نجیب این مجموعه که سالها در پی مشکلات و دردها چهره در هم کشیده و تحمل ریاضتها کرده اند گفتگویی دوستانه و دلجویانه داشته باشد !
دغدغه های اساسی پرسنل هنوز پس از ۱۲ سال بر زمین مانده و گویا در این وانفسای بلاتکلیفی کسی جوابگوی پرسنل زجرکشیده ی این شرکت نیست.

لازم به ذکر است برخی از پرسنل در گفتگو با ایلام رصد مدعی شده اند که اسامی چند (حدودا 8) نفر از کارکنان را منتشر و آنان را به اخراج از کار تهدید کرده اند !

اما پرسنل این شرکت اعلام داشتند که عملا از تحمل شرایط کنونی پس از ۱۲ سال به آستانه ی نابودی رسیده اند و تا زمانی که مطالبات مهم از قبیل:

واگذاری منازل مسکونی
پرداخت ارزشیابیهای معوقه ۹ ساله
مشخص نگردد همچنان به اعتراضات ادامه خواهند داد
در این بین از مسئولین استان علی الخصوص نمایندگان مجلس توقع دارند در راه نیل به اهداف پرسنل گامی برداشته و فریاد این مجموعه را بشنوند.

 

انتهای پیام/


نظر شما