تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29241
تاریخ انتشار: 23. تير 1396 - 9:22
پیکر مطهر حاج عبدالله پژمان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مالک اشتر ماربره سپاه بر روی دستان مردم ولایتمدار صالح آباد تشییع و برای خاکسپاری به امام زاده علی صالح (ع) منتقل شد.

به گزارش آوای مهران، طی آیینی باشکوه پیکر مطهر حاج عبدالله پژمان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج  مالک اشتر ماربره بر روی دستان مردم ولایتمدار و بسیجی بخش صالح آباد شهرستان مهران تشییع و برای خاکسپاری به امام زاده علی صالح (ع) منتقل شد.

حاج عبدالله پژمان بسیجی مخلص که از سالهای اولیه تشکیل پایگاه مقاومت بسیج  مالک اشتر در روستای ماربره فرماندهی آن را بر عهده گرفت باتوجه به شرایط حساس روستا و مسیر تردد مرز به مرکز استان خدمات بسیار شایانی به امنیت استان نمود.

در این ۳۰ سال بصورت همزمان بعنوان مصلح و رییس شورا و شورای حل اختلاف سالهای سال عمر خود را صرف خدمت نمود.

وی همیشه با صرف هزینه شخص خود دنبال حل اختلافات مردم بود و همواره برای رفع  مشکلات اداری مردم در تردد مراکز شهرستان و استان بود.

این فرمانده بسیجی بی ادعا عاشقاته جان عزیز خود را باز هم در راه خدمات رسانی به مردم فدا کرد ، سادگی اخلاص پاکی و تواضع این مرد خدا مثال زدنی بود.

با وجود قرار گرفتن روستای ماربره در بن بست جاده ایلام این مرد بزرگ یک تنه تمام مشکلات و سختیها ی این مسئله را برای مردم آسان نمودوهمیشه گوش بفرمان ولایت و عاشق اهل بیت و نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

انتهای پیام/

تصاویر بیشتر برای مطلب: 

نظر شما