تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29226
تاریخ انتشار: 22. تير 1396 - 10:10
در پی درج خبری در سایت آوای مهران در مورد افزایش نرخ قبوض برق مشترکان، مسئولان برق علت این افزایش را ناشی از گرمای بی رویه هوا دانسته اند.

رادفر رییس اداره برق شهرستان مهران در خصوص افزایش نرخ قبوض مشترکان مهرانی در گفتگو با خبرنگار آوای مهران اظهار کرد:گرمای بی سابقه هوا و به دنبال آن مصرف بالای برق مبالغ بالای صورتحساب را در پی داشته است.

وی افزود: چنانچه مشترکی که به بهای برق مصرفی اعتراض دارد به اداره برق شهرستان مراجعه تا بررسی های لازم در خصوص صورتحساب برق آنها اعمال گردد.

خانم محسن بیگی مدیر فروش وصول مطالبات شرکت توزیع برق نیز در گفتگو با خبرنگار آوای مهران گفت:در سال 96 هیچ گونه افزایش تعرفه ای در محاسبه برق صورت نگرفته و بر اساس تعرفه ای که در سال 95 ابلاغ شده میزان مصرفی برق مشترکان محاسبه می شود.

وی اضافه کرد: در ماه های گرم سال از اوایل اردیبهست ماه تا مهرماه نرخ محاسبه برق مشترکان مهرانی مانند تعرفه گرمسیری سایر شهرها همچون خوزستان محاسبه می گردد اما گرمای طاقت فرسای امسال افزایش مصرف در تمام کشور را به دنبال داشته است.

با این وجود قبض هایی که در روزهای اخیر در دست نشترکان برق مهرانی دیده می شود بالای 200 هزار تومان و بعضا تا یک میلیون تومان نیز وجود دارد که امیدواریم مسئولان استانی و کشوری اقدامی اساسی برای کاهش نرخ قبوض برق شهرستان محروم و گرمیسری مهران انجام دهند.

انتهای پیام/


نظر شما