تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29219
تاریخ انتشار: 22. تير 1396 - 8:30
همزمان با روز ملی عفاف و حجاب، همایش بزرگ صیانت از حریم خانواده با حضور جمع کثیری از مردم شهرستان مهران برگزار شد.

به گزارش آوای مهران، همزمان با روز ملی عفاف و حجاب همایش بزرگ "مدافعان حریم خانواده" با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد جامع مهران برگزار شد.

مردم مهران عصر دیروز از نقاط مختلف این شهرستان در مسجد جامع به هم پیوستند و همایش مدافعان حریم خانواده را با شکوه خاص برگزار کردند.

در این همایش حجت الاسلام جوهری مسؤل امور روحانیون حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمؤمنین(ع) گفت:امروز جهان سلطه خانواده ها هدف قرار داده تا با رواج بی حجابی نظام و جامعه به بی بندوباری کشیده شود.

وی اظهار کرد: در جامعه بی حجابی رواج پیدا کرده و امروز تکلیف هر زنی است در برابر بی حجابی بایستد و در هر مجلس و مراسمی فرهنگ عفاف و حجاب گسترش دهند.

مسؤل امور روحانیون حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمؤمنین(ع) با بیان اینکه اولین ارزشی که اسلام بر آن تاکید دارد حجاب و عفاف است افزود: جامعه سلطه که برنامه هایش در منطقه شکست خورده تضعیف ارزشهای خانواده ها را مورد هدف قرار داده است.

حجت الاسلام جوهری یادآور شد: ماهواره ها نوع پوشش زنان و مردان تغییر داده است و با نفوذ در بین خانواده ها جامعه ما را به سوی انحراف و بی بندوباری سوق می دهند.

برپایی نمایشگاه آسیب های ماهواره و اهدا جوایز به شرکت کنندگان در مسابقه حجاب و عفاف از دیگر برنامه های همایش صیانت از حریم خانواده در شهرستان بود.

در پایان این مراسم نیز بیانیه همایش مدافعان حریم خانواده قرائت شد و توسط شرکت کنندگان مورد تاییدقرار گرفت.

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 

نظر شما