تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29197
تاریخ انتشار: 21. تير 1396 - 12:50
دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام گفت: هیچ جریانی حق انحصار پیروزی انتخابات را ندارد.

به گزارش آوای مهران  ،"محمدتقی قاسمی"، دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام گفت:  در مکتب ما شکست وجود ندارد چرا که به تکلیف عمل می‌کنیم.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام گفت: کسی که به تکلیف عمل می‌کند هیچگاه در اندیشه و تفکر و مکتب او شکست معنا و مفهوم ندارد، حرکتی در کشور انجام شد و استان ایلام نیز از این حرکت انقلابی دور نماند و این تشکیلات راه‌اندازی شد.

وی ادامه داد: در حوزه انتخابات وارد این عرصه شده که لبیکی به فرامین رهبری بود و جا دارد از همه رسانه‌ها که در حضور حداکثری مردم نقش آفرینی کردند سپاسگزاری شود.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام گفت: 40 میلیون نفر در انتخابات ریاست جمهوری حاضر شدند و این اقتدار و قدرت بازدارندگی نظام اسلامی را به دشمنان نشان داد.

قاسمی تصریح کرد: پیروز اصلی انتخابات نیز اسلام و انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران بود و هیچ جریانی حق انحصار این پیروزی را ندارد و هرکسی هم انتخاب شود تنها وظیفه دارد به مردم خدمت کند.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام گفت: باید به همه دستمریزاد و خدا قوت عرض شود چون این اقتدار با کمک مردم و با حضور در صحنه انتخابات حاص شده است.

در پایان این نشست نیز فعالان رسانه‌ای و اعضای اصلی کمیته رسانه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام از سوی محمدتقی قاسمی دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

انتهای پیام/


نظر شما