تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29161
تاریخ انتشار: 20. تير 1396 - 8:27
همزمان با هفته حجاب و عفاف و با همت بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه مهران، یادواره 27 شهیده زن این شهرستان در یادمان قلاویزان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آوای مهران ، سرهنگ خیرالله چراغی از فرماندهن دوران دفاع مقدس در یادواره 27 شهیده زن مهران با اشاره به اینکه اعتقادات و اعمال پاک دلیل پایداری و ماندگاری افراد است گفت: علت زنده ماندن نام شهدا و پایداری انقلاب اسلامی ایران اعمال و اعتقادات پاک است.

وی اظهار کرد:دوران دفاع مقدس یک فرصت بسیار طلایی برای ما بود و امروز به برکت این انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، ملت ایران بیمه شده و به عزت و عظمت و امنیت پایدار دست پیدا کرده است.

این رزمنده دفاع مقدس بیان کرد: در دوران دفاع مقدس تنها قدرت بی بدیل نظام جمهوری اسلامی، فرهنگ ایثار و شهادت بود و در طی هشت سال دفاع مقدس نیز با توجه به حمایت های کشور های غربی از دشمن ، ما از نظر سخت افزاری نسبت به دشمن قابل مقایسه نبودیم اما با تکیه بر ایمان و شهادت و ایثار توانستیم مقابله کنیم.

سرهنگ چراغی با تاکید بر ضرورت توجه هرچه بیشتر به راه و منش شهدا افزود: امنیت امروز ما در جزیره نا امن دنیا مرهون شهداست لذا همه وظیفه داریم امانتی که با این گرانسنگی که خونهای زیادی به پای ان ریخته شده است را حافظ و امانت دار باشیم.

قرائت دکلمه و مداحی از اهم برنامه های جانبی مراسم امروز بود که به همت بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه مهران به شکل باشکوه و معنوی  برگزار شد .

انتهای پیام/

تصاویر بیشتر برای مطلب: 

نظر شما