تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29124
تاریخ انتشار: 19. تير 1396 - 8:00
همسر شهید بلباسی از مدافعان حرم دلنوشته ای زیبا در صفحه اینستاگرام خود در خصوص تفحص پیکر همسرش منتشر کرد.

به گزارش آوای مهران ؛ نبرد سنگین خان طومان و محاصره نیروهای مدافع حرم در این نبرد سنگین یکی از اتفاقات مهم در جنگ با تکفیری ها در سوریه بود که هیچگاه از ذهن‌ها پاک نمی‌شود؛ نبردی که موجب شد 13 نفر از مدافعان حرم به جمع دوستان شهید خود بپیوندند و به درجه رفیع شهادت نائل آیند.

شهید محمد بلباسی یکی از این 13 نفر بود که در نبرد خان طومان به شهادت رسید در حالی که فرزند کوچکش زینب هرگز وی را ندیده بود.

همسر شهید بلباسی پس از شهادت او پست های متعددی را در ارتباط با شهید منتشر کرده است که بسیاری از آنها مورد توجه قرار گرفتند.

همسر این شهید والامقام در پست آخر خود دلنوشته ای را منتشر کرده که در آن از حال و هوای خودش پس از شنیدن خبر تفحص مقتل شهید بلباسی گفته است.

محبوبه بلباسی در این پست نوشت: "نمی‌دانم خبر درست است یا شایعه، شنیده‌ام كه قرار است مقتل تو تفحص شود، شاید نیزه شکسته ها را کنار بگذارند و پیکر رنجورت از دندان گرگ ها را بیابند، سخت می شود تو را از گودال برگرداند عزیزم، کاش بوریا داشته باشند... خواستم بگویم محبوبه هنوز روی حرفت حرف نمی آورد، حرف آخر را تو بزن، خواستی بیایی، بیا، قدمت روی چشم، به تو حق می دهم دامن دختر رسول الله، زهرای اطهر را بع خاک سرد ترجیح دهی، ولی مرد مومن! بچه ها دلشان پدر می خواهد، کاش می شد یک توک پا میان بوریا می آمدی و باز می رفتی، قدر یک نگاه، قدر یک لبخند....".

گفتنی است: شهید محمد بلباسی در اردیبهشت ماه سال 95 در منطقه خان طومان به شهادت رسید.

واکنش همسر مدافع حرم به خبر تفحص پیکر شهید+ اینستاپست

 

انتهای پیام/


نظر شما