تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29068
تاریخ انتشار: 16. تير 1396 - 15:35
امام جمعه موقت مهران گفت: سند 2030 خلاف اسلام ، قانون اساسی و انحطاط اخلاقی همه جانبه را بدنبال دارد.

به گزارش آوای مهران حجت لاسلام فائز حسینی منش امام جمعه موقت مهران در خطبه های این هفته با تبریک هفته عفاف و حجاب گفت: حجاب و عفاف باید از خانواده ها شروع شود و بهترین راه برای عفت در خانواده ها معنویت افزایی و تربیت دینی فرزندان است.

وی اظهار کرد: حجاب و عفاف از با اهمیت ترین مسائل اسلام است و الگو های خوبی در اسلام همچون ائمه اطهار برای تربیت فرزندان وجود دارد که با الگوگیری از این بزرگان جامعه ای سالم و ارزشمند خواهیم داشت.

خطیب موقت جمعه مهران در ادامه با بیان اینکه سند 2030 که توسط یونسکو تدوین شده موجب انحطاط اخلاقی جامعه می شود گفت: رهبر معظم انقلاب به خوبی و قاطعانه در مقابل این سند غیراخلاقی ایستاد.

حجت لاسلام فائز حسینی منش یادآور شد: سند 2030 که توسط یونسکو جهان غرب تدوین شده و کشورها را ملزم به اجرای آن می کند انسان ها را به شهوت رانی و بی عفطی سوق می دهد.

وی افزود: سندهای تحول فرهنگی و آموزشی ما خیلی بالاتر و سالم تر از سندهای آموزشی غربی ها می باشد اما بعضی افراد غافل بی سر و صدا این سند 2030 را امضا کردند لذا رهبر قاطعانه در برابر آن ایستاد و دستور آتش به اختیار دادند .

امام جمعه موقت مهران ادامه داد: اگر بیانات و رهنمودهای مقام معظم رهبری نبود باید 10 سال دیگر فرزندانمان تمام بی حیایی ها را در مدارس تجربه می کردند و مردم غیرتمندان که از سیره علوی و فاطمی به یک حیات طیبه و طاهر رسیده اند مجبور می شدند که فرزندان خود را راهی مدارس نکنند.


نظر شما