گزارش؛
بحران آب در روستاهای بخش کلات مورموری باعث شده است بسیاری از روستاهای بخش کلات مورموری خالی از سکن شوند.
گزارش؛
برداشت برنج هاشمی از سطح مزارع شهرستان سیروان آغاز شد.
مدیر کل امور روستایی استان ایلام عنوان کرد:
مدیر کل امور روستایی استان ایلام گفت: در برنامه ششم سهم اعتبارات روستایی از درآمدهای دولت از 20درصد به 35درصد افزایش پیدا کرده است.
در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی صورت گرفت؛
کشاورز نمونه ایوانی توانسته با کار وهمت والای خود از خاک منطقه زرنه محصولات متنوعی را برداشت نماید.
سریالی که هرساله در دهلران تکرار می شود؛؛
هرساله در شهرستان دهلران زمانی که شمارش معکوس برای رسیدن ایام اربعین شروع می شود مسئولان به فکر زیرساخت ها برای میزبانی از زائران اربعین حسینی می افتند.
بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی آبدانان
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان آبدانان با صدور بیاینه ای نسبت عدم حضور فرماندار در مراسم یادواره شهید رضایی نژاد واکنش نشان داد.
گزارشی از روند محرومیت زدایی سپاه در هلیلان؛
وضعیت مسکن دربرخی مناطق چرداول درشرایط خوبی به سر نمی برد وبا ورود سپاه به عرصه های سازندگی تا مقداری از دغدغه مردم دراین بخش کاسته شده است
گزارش؛
دولت بجای راه حل و چاره جویی در زمینه ازدواج، در صدد افزایش سن قانونی ازدواج از 13سال به 15سال است و چنین طرحی ریشه در سند ننگین 2030 نیز دارد.
فرمانده انتظامی شهرستان دره‌شهر خبر داد؛
فرمانده انتظامی شهرستان دره‌شهر از دستگیری سارق موتورسیکلت ها در این شهرستان خبر داد.
مردم سیروان پس از گذشت 5سال از تبدیل شدن آن به شهرستان، برای انجام برخی امورات تامین اجتماعی، به دلیل نبود شعبه مستقل باید به ایلام و چرداول مراجعه کنند.
گزارش؛
شهرستان ایوان با وجود اینکه سالانه پذیرای خیل عظیمی از مسافران و گردشگران است متاسفانه مجتمع رفاهی بین راهی دران احداث نشده است.
مردم سیروان در انتظار تحقق وعده های مسئولین؛
مردم سیروان که اکثر روزها شاهد حوادث ناگوار جاده ای هستند منتظر تحقق وعده های مسئولین جهت تعریض و تکمیل جاده های این شهرستان هستند.
مدیرجهادکشاورزی شهرستان خبرداد؛
مدیر جهاد کشاورزی دره شهر گفت: 85 درصد محصول بامیه این شهرستان در بازارهای داخلی و خارج استان به مصرف می رسد.
امامزاده سید صلاح الدین محمد آبدانان که قطب زیارتی شهرستان آبدانان معروف بوده متأسفانهبه دلیل مشکلاتی همچون وضیعت نامناسب وسایل سرمایشی و گرمایشی، عدم روشنایی سرویس بهداشتی نارضایتی های برای زائرین به وجود آورده است.
گزارش؛
میوه و تره بار قابل عرضه موجود در ملکشاهی از لحاظ کیفیت در درجه پایین قرار داشته و از لحاظ قیمت نسبت به مرکز استان بسیارگران تر و گاهی تا سه برابر قیمت بنگاه است.